Coventry Food Festival 2018
07:06 11/06/18 • 647
Już niebawem będzie kolejna okazja, by skosztować pyszności z całego świata!
Coventry Food Festival powraca do centrum miasta, organizatorzy zapewniają, że tegoroczna imprezę będzie jeszcze większa i lepsza niż zeszłoroczna.

Festiwal w tym roku organizuje Coventry Business Improvement District (BID). Impreza jest darmowa i odbędzie się 23 i 24 czerwca na Broadgate i będzie połączony z Footfall Events. Zeszłoroczna edycja festiwalu okazała się wielkim sukcesem. W tym roku organizatorzy także spodziewają się dużej frekwencji i zadowolenia uczestników.

Gwiazdą tegorocznej edycji będzie gwiazda TV, Phil Vickery, który występował w takich programach jak Holiday Programme, Ready Steady Cook, Proof Of The Pudding i który jest gospodarzem własnej serii Phil Vickery’s Pudding Club. Jest on znany także z bycia przez ostatni 18 lat kucharzem w This Morning.
W trakcie festiwalu posmakować będzie różnorodnych przysmaków, od burgerów, aromatycznych serów i pysznego fuge po greckie smakołyki, gin i włoskie prosecco.

Poza warsztatami prowadzonymi przez gwiazdę TV, na festiwalu będzie dostępny szereg innych atrakcji, w tym część przygotowanych z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta. Dzieciaki będą mogły wziąć udział w specjalnych warsztatach Kids Cookery.

Organizatorzy zaplanowali ucztę nie tylko dla kubków smakowych. W trakcie festiwalu posłuchać będzie można muzyki na żywo w wykonaniu Bandstand Stage, a także wokalistki Kristy Gallacher, zespołu coverowego The Bridge, gwiazdy X Factor Charlie Healy oraz The Voice Letitia'y George.

Kiedy:
sobota 23 czerwca 10:00-17:00
niedziela 24 czerwca 11:00-16:00

Gdzie:
Broadgate

Komentarze