Coventry 2Tone Taxi powróci do miasta
15:06 10/06/18 • 279
Popyt na interaktywne wycieczki po Coventry sprawił, że w tym roku taksówki 2Tone powrócą na miejskie ulice.
Coventry 2Tone Taxi to okazja, by doświadczyć miasta w unikalny sposób. Pomysł na taksówki obwożące zwiedzających miasto narodził się w Coventry Theatre Absolute, w zeszłym roku można było skorzystać z ograniczonej liczby takich wycieczek. Ich popyt sprawił, że organizatorzy postanowili również w tym roku wypuścić interaktywne taksówki na drogi Coventry.

W ramach darmowej wycieczki 2Tone Taxi po Coventry będzie można wsiąść do nowej elektrycznej taksówki TX z LEVC, z przeszklonym dachem, który umożliwia podziwianie zabytków. Dodatkowo zamieszczony w taksówce system stereo zapewni dodatkowe wrażenia — odsłuch archiwalnych nagrań audio ukazujących historię Coventry i głosy lokalnych mieszkańców opisujących swoje opowieści.
Na wycieczkowych taksówkach znajdować się będzie ta sama grafika co w zeszłym roku — kolorowy kolaż stworzony przez lokalnych mieszkańców i artystę Iana Cooka z PopBangColour. W trakcie podróży taksówką będzie można odwiedzić nie tylko popularne historyczne miejsca z Coventry, ale także ukryte skarby miasta.

Daty podróży oraz możliwość rezerwacji miejsc w taksówce można uzyskać pod adresem e-mail: 2ToneTaxi@bbc.co.uk. Przejazdy taksówką są darmowe.

Photo: BBC

Komentarze