The Biggest Weekend szuka wolontariuszy
09:04 16/04/18 • 213
Bilety na organizowany w maju przez BBC dwudniowy The Biggest Weekend rozeszły się jak świeże bułeczki. Jest jednak jeszcze szansa dla tych, którzy bardzo chcą się wybrać na festiwal.
BBC szuka wolontariuszy do pomocy przy nadchodzącym wielkimi krokami BBC Music's Biggest Weekend. To okazja dla osób, które nie zdążyły kupić biletów. Przypominamy, że bilety na pierwszy dzień festiwalu rozeszły się w mgnieniu oka, dostępne są jeszcze bilety na poniedziałkowe występy.

Aby zostać wolontariuszem należy wziąć udział w organizowanym przez BBC warsztacie szkoleniowym, który odbędzie się w FarGo Village w czwartek 19 kwietnia pomiędzy 11:00 a 16:00. Na warsztacie dostępne będą formularze aplikacyjne, które należy wypełnić, aby zgłosić się na wolontariat przy festiwalu.

Wolontariusze muszą być między 18 a 24 rokiem życia i mieszkać w okolicy. Festiwal odbywa się 27 i 28 maja i w tych dnia wymagana będzie pomoc wolontariuszy.

Osoby pomagające przy festiwalu dostaną vouchery na darmowe gorące napoje, będą mieli także jednogodzinną przerwę w trakcie pracy, by oglądać artystów na scenie i chłonąć festiwalową atmosferę.

Rejestracja na warsztaty odbywa się pod tym linkiem.

Komentarze