G4S nowym zarządcą Blue Sky Centre
15:04 13/04/18 • 142
Prywatny podmiot przejął zarządzanie centrum dla kobiet, mężczyzn i dzieci, które zajmuje się wszelkimi formami przemocy seksualnej na terenie Coventry i Warwickshire.
Mieszczące się w Nuneaton, na terenie George Eliot Hospital, Blue Sky Centre jest częścią sieci Sexual Assault Referral Centres (SARCs), która dostarcza wsparcia osobom będącym ofiarami przemocy seksualnej. Od 1 kwietnia centrum ma nowego zarządcę — prywatny podmiot G4S. W oświadczeniu wydanym przez centrum oznajmiono, że nie będzie zmian wśród pracowników, lokalizacji ani usługach świadczonych przez Blue Sky Centre.

Za wybór podmiotu, który zarządza centrami SARCs odpowiedzialny jest NHS England i to ta instytucja zdecydowała, że w regionie West Midlands obejmującym Staffordshire, West Midlands, Shropshire, Herefordshire, Worcestershire i Warwickshire podmiotem tym będzie G4S.

G4S to największa na świcie firma zajmująca się bezpieczeństwem, założona została w 2004 roku, kiedy doszło do połączenia londyńskiej firmy Securicor i duńskiej Group 4 Falck.

Więcej o centrum możecie dowiedzieć się w naszym informatorze: Blue Sky Centre

Zmianie uległ numer telefonu do Blue Sky Centre, aktualny numer to: 01926 507805.

Photo: Blue Sky Center

Komentarze