Kierowcy utknęli na 3 godziny w West Orchards
17:03 10/03/18 • 998
Chaos zapanował dzisiaj na parkingu West Orchards. Kierowcy zostali uwięzieni na 3 godziny.
Przyczyną chaosu drogowego, który spotkał dzisiaj kierowców na jednym z parkingów w centrum miasta były roboty drogowe przeprowadzane na Corporation Street. Efekt domina spowodował, że wiele osób przez aż trzy godziny nie mogła się wydostać z parkingu przy West Orchards.

Ruch drogowy w centrum miasta został spowolniony w okolicach godzin południowych, następnie było już tylko gorzej — gigantyczne korki sprawiły, że jazda samochodem była mocno wydłużona. W najgorszej sytuacji byli kierowcy, którzy próbowali wydostać się z okolic parkingu West Orchards — setki osób na kilka godzin utknęło na parkingu.

West Orchards na Twitterze poinformowało, że w związku z problemami drogowymi, by uniknąć jeszcze większego chaosu, zablokowano wjazd na parking, pozostawiając wyjazd otwarty. Mieszkańcy miasta, którzy utknęli w korku, są, lekko mówiąc mocno zdenerwowani — nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności w tej spawie, ani West Orchards, które przekonuje, że nie ma wpływu na to, jakie remonty dzieją się w mieście, ani policja, która nie interweniuje w sprawie, uznając, że leży to w gestii Rady Miasta. Niektórzy zwracają także uwagę na to, że jeżeli władze miasta zachęcają ludzi do zakupów w mieście i tym samym przyczyniania się do wzrostu lokalnej ekonomi, to powinni przynajmniej zadbać o ruch w mieście.
Photo: Coventry Telegraph

Komentarze