Kiermasz Firm Polskich 2018
08:02 28/02/18 • 740
Szukasz porady, informacji, usługi – Zapraszamy na Kiermasz Firm Polskich w niedzielę 4 marca 2018 r. godz. 10:00 -15:00 w Polskim Klubie w Coventry.
Dostaliśmy informację, że po raz kolejny odbędzie się w Coventry Kiermasz Polskich Firm! To świetna inicjatywa, która z roku na rok zyskuje na popularności i pozwala nam wszystkim nie tylko lepiej poznać ofertę rodzimych firm, ale także nawiązać nowe znajomości z rodakami w mieście. Serdecznie zapraszamy!


Oto zaproszenie organizatorów - chóru Senza Nome, który wszyscy znamy i podziwiamy:

"Przyjdź, poznaj smaki nowo otwartej Polskiej Restauracji Cracovianka , zasięgnij rady księgowej, spotkaj się z terapeutą psychologiem, z kosmetyczką, zamów sesję fotograficzną z profesjonalną obsługą wizażystki. Skonsultuj się z trenerem osobistym, by zadbać o swoje zdrowie, porozmawiaj z doradcą finansowym, z nauczycielem języka angielskiego, zamów portret u artysty malarza. Dowiedz się, jak łatwo możesz robić zakupy internetowe w Polskim Sklepie, spotkaj się z profesjonalistami, którzy zadbają o dobry wizerunek Twojej Firmy, posmakuj domowych polskich wypieków.

Serdecznie zapraszamy!


Zespół Senza Nome"

Komentarze