Remont zaplanowano, ale nic z niego nie wyszło
08:02 07/02/18 • 530
Ruchliwe skrzyżowanie w centrum miasta zostanie po raz kolejny zamknięte - zabrakło czerwonego Tarmacu by wymienić nawierzchnię.
Skrzyżowanie ulic Bishop Street, Hales Street, Corporation Street i The Burges pokryte jest czerwoną nawierzchnią, która z racji kiepskiego stanu miała zostać wymieniona. Prace zaplanowano na dwa kolejne weekendy i miały skończyć się do poniedziałku 5 lutego.

Remont zaplanowano, na czas prac oczywiście skrzyżowanie zamknięto. Jednak pomimo pracowników będących na miejscu i gotowych do pracy, remont przerwano a w niedzielne południe skrzyżowanie było ponownie otwarte. Na miejscu pojawiły się znaki informujące kierowców, że nawierzchnia nie została wymieniona.

Rada miasta tłumaczy, że mimo zaplanowanych prac nie udało się wymienić nawierzchni z powodu braku materiału - czerwonego Tarmacu. Z tego powodu skrzyżowanie zostanie zamknięte po raz kolejny w ten weekend. Council zapewnia jednak, że opóźnienia w pracach spowodowane były z winy producenta nawierzchni i koszty opóźnień nie zostaną pokryte z kieszeni podatników.

Mamy dzieję, że będzie to ostatni weekend w którym skrzyżowanie będzie nieczynne, i że doczekamy się w końcu poprawy nawierzchni w tym miejscu.

Photo: Google Maps

Komentarze