Nowy park trampolin otworzył swoje podwoje
10:02 05/02/18 • 1310
Na skraju Coventry, w Exhall, w weekend otwarto nowy park trampolin — Red Kangaroo Trampoline Park. Nowa atrakcja przeznaczona jest zarówno dla młodych jak i starszych miłośników podsoków.
Po miesiącach wyczekiwania, w końcu Red Kangaroo Trampoline Park otworzył swoje drzwi dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Oficjalne otwarcie odbyło się w sobotę 3 lutego.

Pierwsze wieści o chęci otwarcia nowego parku trampolin w Coventry dotarły do opinii publicznej w listopadzie 2016 roku. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że firma ma plany przekształcić byłą fabrykę w nowe miejsce atrakcji. Gruntowny remont obiektu został przeprowadzony przez Wigley Building and Development, firmę budowlaną będącą częścią The Wigley Group, która jest właścicielem terenu i wynajmuje go RedKangaroo.

Nowo otwarty park po brzegi wypełniony jest trampolinami różnych rozmiarów. Znajdziemy tu gigantyczne piankowe doły, miejsce do trenowania dla wojowników ninja, ogromną ścieżkę do biegania, boisko do gry w dwa ognie, oraz wiele innych atrakcji.

Do Red Kangaroo można wybrać się zarówno małą kilkuosobową grupą, jak i zorganizować większy wypad. Park przyjmuje rezerwacje dla wyjść szkolnych, imprez okolicznościowych czy firmowych wypadów. Informacje o biletach najdziecie na stronie RedKangaroo Trampoline Park.

Photo: Red Kangaroo Trampoline Park

Komentarze