Earlsdon Festival powraca do miasta
15:01 23/01/18 • 566
Największy uliczny festyn w Coventry powróci w tym roku, by uczcić swoje 40 urodziny.
Od 1978 roku Earlsdon Festival jest największym ulicznym festynem w mieście. W tym roku festyn odbędzie się 7 maja, a organizatorzy prognozują, że weźmie w nim udział około 10 tys. osób. Zaproszenie na festyn zaakceptowały obie lokalne drużyny rugby Coventry RFC i Wasps.

Jak co roku możemy spodziewać się kompletnej transformacji Earlsdon na dzień festynu. Plac zabaw przy Earlsdon Primary School zostanie zamieniony w centrum atrakcji dla dzieci. Jak zawsze organizatorzy spodziewają się także rzeszy wystawców z całego miasta i okolic, którzy będą nie tylko sprzedawać swoje wyroby i usługi, ale także wspierać działalność charytatywną i promować lokalne społeczności.

Na kilka dni przed festynem planowane są dodatkowe atrakcje, w tym występy muzyczne, wieczorek poetycki, spotkanie miłośników ukulele, a także konkurs na ciasto.

Trwa nabór osób chętnych wynająć miejsce straganowe na festynie oraz koncesję na sprzedaż jedzenia. Nabór kończy się 26 stycznia. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.earlsdonfestival.com

Photo by Ian Halsey on Foter.com / CC BY-NC

Komentarze