Wypadek na Binley Road. Zginął mężczyzna
13:01 11/01/18 • 1636
Dzisiaj rano doszło do poważnego wypadku samochodowego na Binley Road w pobliżu Stoke Green Park.
Długi odcinek Binley Road - od Brays Lane do North Avenue - został zamknięty na kilka godzin. Spowodowało to spore utrudnienia dla kierowców, gdyż jest to jednak z ważniejszych tras prowadzących do i z miasta. Utrudnienia dotknęły zarówno osoby podróżujące samochodami jak i komunikacją miejską.

West Midlands Police wydała w tej sprawie oświadczenie:

"W następstwach wypadku samochodowego w Coventry, do którego doszło dzisiaj 11 stycznia, zmarł mężczyzna. Około godziny 6:15 niebieski Nissan Almera, w którym znajdowało się trzech mężczyzn w wieku około 20 lat, zjechał z drogi i uderzył w drzewo na Binley Road.

Na miejscu wypadku stwierdzono śmierć jednego z mężczyzn, drugi, prawdopodobnie kierowca został w stanie krytycznym przewieziony do szpitala. Trzeci mężczyzna, z mniej poważnymi obrażeniami, także został zabrany do szpitala."

Część drogi w okolicy Stoke Green została zamknięta, w miejscu umieszczono już informacje o objazdach.

Sierżat Alan Hands, z Collision Investigation Unit, prosi o kontakt wszystkich, którzy widzieli niebieską Almerę na Binley Road w pobliżu skrzyżowania z Stoke Green. Dzownić można na numer 101, i powołać się na sprawę 322 z 11 stycznia.

Photo: West Midlands Police

Komentarze