Birmingham Frankfurt Christmas Market
16:12 02/12/17 • 2175
Jarmark odbywa się w sąsiednim mieście już po raz siedemnasty.
Jak co roku przed świętami zawita do Birmingham Frankfurt Christmas Market, który potrwa od 16 listopada do 24 grudnia (godziny otwarcia 10.00 - 21.00).

Jest to jeden z największych, autentycznych Niemieckich Bożonarodzeniowych marketów odbywających się poza Niemcami i Austrią.

Jarmark znajduje się w tym samym miejscu jak co roku - na Victoria Square, ale stoiska są rozstawione również przez całą New Street. W centrum rynku na Victoria Square jest ustawiona scena, na której odbywają się występy lokalnych grup muzycznych oraz kolędników. Muzykę na żywo można usłyszeć w tygodniu w godzinach lunchu i wieczorami oraz w każdy weekend.
Na odwiedzających czekają setki stoisk z wyjątkowymi gadżetami, gorącymi napojami oraz pysznym jedzeniem. A tego jest co mnóstwo: różnorodne pączki, precle, bakalie, czekolady, lizaki i wiele innych. Również stoiska z grillowanymi kiełbaskami, grzanym winem i innymi pysznościami cieszą jak się zawsze wielkim powodzeniem.

Birmingham Frankfurt Christmas Market to nie tylko atrakcja dla mieszkańców Birmingham, ale również turystów, którzy przybywają tutaj specjalnie z całej Wielkiej Brytanii i Europy.

Komentarze

  • Orientujecie się gdzie najlepiej / najtaniej i blisko zaparkować?
  • Hej daroxxl, dogodny parking możesz znaleźć przez ten link: Parkopedia Jarmark Świąteczny Birmingham.

    Na stronie możesz podać datę i godziny postoju i wtedy zobaczyć porównanie dostępnych parkingów w okolicy, w tym: cenę, odległość od wybranej lokalizacji oraz inne przydane info o parkingu.
  • Bromsgrove Street-parkujemy co roku-3 pouds all day