32-letni Polak poszukiwany przez brytyjską policję
14:11 25/11/17 • 1771
Funkcjonariusze z angielskiego Newquay w Kornwalii opublikowali w mediach społecznościowych zdjęcia Polaka, który jest poszukiwany w związku z włamaniami do domów w okolicy.
Poszukiwany mężczyzna nazywa się Simon Siemionko i najprawdopodobniej posługuje się fałszywym dowodem osobistym na nazwisko Michał Ziarko.

Detektywi z Newquay Crimnal Investigation Department (CID) informują, że poszukiwany Polak jest powiązany z dwoma miastami – Newquay oraz Bodmin. Policjanci liczą na pomoc internetowej społeczności w zlokalizowaniu mężczyzny, dlatego opublikowali na swoim facebooku dwa zdjęcia mężczyzny, na których widać jak prawdopodobnie chce wejść do srebrnego mercedesa. Fotografie zostały wykonane w Newquay w czwartek 16 listopada w godzinach porannych.

32-latek jest poszukiwany w związku z szeregiem włamań w okolicy. Policjanci chcieliby ustalić miejsce jego aktualnego pobytu, aby przesłuchać go w tej sprawie.


Osoby, które wiedzą gdzie może przebywać Polak, proszone są o kontakt z policją pod numerem 101 lub pod adresem e-mail 101@dc.police.uk. Podczas przekazywania informacji należy podać numer śledztwa CR/0978669/17.

Każdy, kto chce skontaktować się w tej sprawie z policją anonimowo, może tego dokonać za pośrednictwem Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

Komentarze