Szaleństwo Black Friday już się zaczęło!
16:11 20/11/17 • 1654
Chodź do oficjalnego “czarnego piątku” pozostało jeszcze kilka dni, sklepy już oferują zniżki na tysiące produktów.
Black Friday już na stałe zagościł na Wyspach. Pomimo iż wywodzące się z Ameryki wydarzenie przypada dopiero na najbliższy piątek 24 listopada, sklepy już teraz reklamują swoje promocje.

Już od dzisiaj, zarówno w dużych marketach, jak i mniejszych sklepach, rozpoczęło się zakupowe szaleństwo. Spodziewać się można, że wielkie obniżki sprawią, że klienci wpadną w szał, a sklepy liczyć będą olbrzymie zyski.

Wiele produktów można zakupić nawet 70% taniej niż zwykle. Artykułami, które corocznie cieszą się największą popularnością są telewizory, sprzęty AGD, kosmetyki, zabawki czy smartfony.

Największych przecen można spodziewać się na Amazonie, w Tesco czy Argosie. Inne sieci takie jak Asda, Morrisons i Shop Direct również zaproponują klientom swoje towary po znacznie niższych cenach.

W poprzednim roku wydatki w czasie czarnego piątku w Wielkiej Brytanii sięgnęły ponad 3,3 mld funtów. Przewiduje się, że w tym roku, ze względu na wydłużenie okresu trwania promocji, klienci zostawią w sklepach aż 6,7 mld funtów.

Komentarze