Policja szuka świadków ataku przed pubem
17:11 09/11/17 • 1456
Policja z West Midlands apeluje do świadków ataku przed pubem Town Crier na Corporation Street w Coventry, do którego doszło 20 września. W wyniku incydentu 25-letni mężczyzna odniósł poważną kontuzję wymagającą hospitalizacji.
Mężczyzna przechodził koło pubu tuż po północy, kiedy to został uderzony w twarz przez nieznanego napastnika. Atak nie był w żaden sposób sprowokowany. Poszkodowany został powalony na ziemię nieprzytomny i doznał poważnych obrażeń - szczęka mężczyzny była tak mocno złamana, że ​​potrzebna była operacja.

Przypuszcza się, że tuż przed atakiem, podejrzany napastnik był z grupą mężczyzn, których personeli poprosił o opuszczenie pubu z powodu pijaństwa i złego zachowania.

Napastnika opisano jako białego mężczyznę o ciemnych włosach w ciemnej kurtce; jego dwaj towarzysze nosili jaśniejsze bluzy.


Policja opublikowała zdjęcia czterech mężczyzn, których chce przesłuchać w związku ze atakiem.

Każdy, kto ma informacje lub rozpoznaje ludzi na tych zdjęciach, powinien zadzwonić na policję pod numer 101, podając numer referencyjny 20CV / 208398L / 17 lub Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

Komentarze