VEGAN FESTIVAL: CRUELTY FREE CHRISTMAS
17:11 08/11/17 • 1034
Na początku grudnia odbędzie się kolejna odsłona wegańskiego festiwalu w najbardziej kreatywnej dzielnicy miasta. Tym razem motywem przewodnim będą święta bez okrucieństwa.
Nie tylko osoby, które stronią od produktów odzwierzęcych, ale również miłośnicy odmiennych smaków powinni odwiedzić w pierwszy weekend grudnia Fargo Village, gdzie odbędzie się kolejna edycja Wegańskiego Festiwalu.

Na gości czekać będzie ponad 20 wystawców z najlepszym wegańskim jedzeniem, w tym The Green Unicorn Vegan Store czy kawiarnia Totally Vegan. Jak zapowiadają organizatorzy, ma być dużo pyszności – bezmięsnych burgerów, roślinnych ciast, zdrowych deserów, nawet wegańskiego piwa.

Wegański Festiwal to jednak nie tylko jedzenie, ale też możliwość zrobienia zapasów spożywczych, które idealnie nadadzą się na prezenty pod choinkę. Dodatkowo FarGo przygotowało tymczasowe kino, w którym wyświetlane będą największe filmowe hity w klimacie świątecznym.

Festiwal trwać będzie od 17:00 do 22:00 w piątek 1 grudnia i od 11:00 do 18:00 w sobotę 2 grudnia.
Wstęp: £1 (darmowe wejście dla dzieci poniżej 12 roku życia)

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie na oficjalnym wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/725815750925844/

Komentarze