Mieszkańcy Coventry jednymi z najbardziej wścibskich sąsiadów w UK!
17:11 06/11/17 • 2776
Znany portal stworzył listę miast, w których mieszkają najbardziej dociekliwi sąsiedzi w Wielkiej Brytanii. Okazuje się, że w Coventry wiele osób interesuje się wartością domów swoich sąsiadów.
Portal Zoopla, zajmujący się nieruchomościami, stworzył ranking miast, w których mieszkają ludzie najczęściej podglądający, ile wart jest dom ich sąsiadów. Eksperci sprawdzili błyskawiczne oszacowanie wartości, o które wystąpili użytkownicy strony internetowej. W badaniu sprawdzano, czy wyceną zainteresowany był właściciel, czy sąsiad.

Okazało się, że najczęściej zainteresowani wartością domów na swojej ulicy byli mieszkańcy Reading. Osoby, które nie lubią wścibstwa, powinny również unikać Cambridge oraz Bedford. Na wysokim miejscu znalazło się również Coventry.


Najbardziej wścibskie miasta Wielkiej Brytanii:

1. Reading
2. Cambridge
3. Bedford
4. Milton Keynes
5. Londyn
6. Colchester
7. Bristol
8. Coventry
9. Swindon
10. Northampton

Komentarze

  • Jakj dla mnie to bzdura ze hej. Akurat angole cenia sobie prywatnosc bardziej niz chocby Polacy.( tzn dobrze graja ) A ze plotkuja itd- nic nowego. Gdyby tak siegnac wyzej- to jeden by zajepal drugiego za flaszke albo gram maryski., Aczkolwiek to juz inny temat ;)

    bella.*
  • Anglicy i prywatnosc ? chyba cie ponioslo, moze tylko jesli chodzi o zawartosc portwela :D odkryte zaslony w pelni ksiezyca 'a niech mi luka kto chce' :D
  • Kukuluku, mają odkryte zasłony, bo nie są przyzwyczajeni, że ktoś im się będzie gapił przez okno.

    A na dzień dzisiejszy jest tak, że jak ktoś przechodzi i mierzy Ci wzrokiem wszystko co się da to wiesz, że to polak :)

    Wracając do tematu- może być milion powodów, dla których sprawdza się wartość innych nieruchomości online, nie wiem dlaczego ktoś to porównuje do bycia wścibskim...
  • moze i sie gapisz ja z odleglosci przechodzac ulica widze ze sa odsloniete ot taka prywatnosc