Polska Noc Kabaretowa w Birmingham!
11:11 04/11/17 • 1525
Kabaret Skeczów Męczących, Paranienormalni, Jerzy Kryszak oraz Kabaret Nowaki w pobliskim mieście!
Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka tutaj nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co najważniejsze, aby dobrze się bawić! Tylko podczas PNK najlepsi prezenterzy, niepowtarzalne audycje i najmodniejsza muzyka i cała masa żartów. Nasi doświadczeni dziennikarze z Kabaretu Skeczów Męczących i ich niezwykli goście: Paranienormalni, Nowaki i Jerzy Kryszak zapraszają na największe wydarzenie rozrywkowe roku!

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem zaskoczymy Was nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią trzygodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

„kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”

Bilety w cenie od 34 GBP do nabycia na www.kabaretywuk.co.uk

Polska Noc Kabaretowa w Birmingham odbędzie się 2 grudnia 2017 roku.

Start: godz. 19:00

Bethel Convention Centre
Kelvin Way, West Bromwich, Birmingham, B70 7JW, West MidlandsWięcej informacji: https://www.facebook.com/events/486169115086465/

Komentarze