Ciężarówka Coca-Coli powraca do Coventry!
14:11 02/11/17 • 2430
Kultowy pojazd wkrótce rozpocznie swoje coroczne tournée po Wielkiej Brytanii i powróci do naszego miasta po dwuletniej przerwie!
Dla jednych to czysty dowód na postępującą komercjalizację świąt, dla innych urocza zapowiedź zbliżającej się Gwiazdki - świąteczna ciężarówka Coca-Coli już za chwilę wyruszy w coroczną trasę po Wyspach i powróci do Coventry po dwuletniej przerwie.

Pojazd będzie można (naturalnie bezpłatnie) zobaczyć w poniedziałek 11 grudnia, między godziną 11:00 a 19:00. Najbardziej rozpoznawalna ciężarówka na świecie stanie na Broadgate, obok figury Lady Godivy. Jest to świetna okazja na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć oraz poczęstowania się darmową puszką zimnej Coca-Coli.

Każda świąteczna 6.5 metrowa ciężarówka Coca-Coli posiada aż 160 metrów oświetlenia ledowego z ponad 6 tysiącami punktów świetlnych oraz ubrana jest w 145 metrów kwadratowych świątecznej czerwonej folii.

Pojazd sam w sobie jest ogromną atrakcją, ale jak co roku firma Coca Cola zapowiedziała również dodatkowe atrakcje, aby rozgrzać ducha nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Komentarze