Gwiazda Britain’s Got Talent zapali lampki świąteczne w Coventry!
15:10 01/10/17 • 1771
Jedna z najbardziej efektownych kobiet w angielskim show-biznesie, piosenkarka i tancerka Alesha Dixon będzie gwiazdą uroczystego zapalenia światełek w centrum miasta.
Już niedługo Coventry zostanie udekorowane tysiącem lampek oraz dużą ilością ozdób świątecznych. Jak do roku, inauguracyjnemu zapaleniu światełek będzie towarzyszyła wielka impreza zorganizowana w sercu naszego miasta, czyli Broadgate.

Tegoroczną gwiazdą wydarzenia będzie znana z Britain’s Got Talent Alesha Dixon.

Alesha Dixon urodziła się w 1978 roku Welwyn Garden City w Wielkiej Brytanii. Swą karierę muzyczną zaczynała w zespole "Mis-Teeq". Po rozpadzie grupy, Dixon rozpoczęła działalność solową. W 2008 roku na brytyjskim rynku muzycznym ukazał się jej pierwszy album studyjny zatytułowany The Alesha Show. Krążek zyskał status platynowej płyty w Wielkiej Brytanii.

Alesha jest nie tylko znaną piosenkarką, ale również osobowością telewizyjną. Od 2012 roku zasiada w komisji jurorskiej programu Britain’s Got Talent, a latem 2013 roku poprowadziła pierwszą edycję programu Your Face Sounds Similar na ITV. 9

Komentarze