Rodzina z Coventry pomyliła jaszczurkę.... z brudną skarpetą!
16:09 19/09/17 • 2562
„Leży pod łóżkiem i nie rusza się” - mówili członkowie rodziny z Coventry, którzy wezwali RSPCA w przekonaniu, że w ich domu zagościła jaszczurka. Gdy pracownicy instytucji przyjechali na miejsce, wpadli w nie lada konsternację...
W miniony piątek rodzina z Coventry podniosła fałszywy alarm – „Mamy pod łóżkiem jaszczurkę. Ma około 18 centymetrów długości” - usłyszeli zaskoczeni pracownicy RSPCA. Zgodnie z prośbą, wysłali na miejsce inspektora, Vic Hurr.

Po przybyciu do domu przy Goring Road specjalistkę czekało jeszcze większe zaskoczenie. Okazało się, że obiekt, który napędził strachu rodzinie, okazał się jednak... brudną skarpetą.

„Miała około 18 cm długości i 5 cm szerokości. Wystawała zza rogu łóżka i nie ruszała się. Oświetliłam obiekt dokładniej latarką i wtedy się zorientowałam, że to nie jaszczurka, lecz różowa skarpetka w paski” – relacjonowała pracownica organizacji.

Przed opuszczeniem domu przerażonej rodziny, Hurr poradziła córce, by posprzątała swój pokój. Zażartowała, że taka sytuacja może się powtórzyć, ponieważ skarpetki zwykle występują w parach.

Rzeczniczka RSPCA poinformowała, że rodzina była swoją pomyłką bardzo zawstydzona.

Komentarze