Praca na okres świąteczny w Royal Mail
16:09 06/09/17 • 2110
Royal Mail rozpoczął rekrutację tymczasowych pracowników, którzy mają wspomóc pracę poczty podczas gorącego, przedświątecznego okresu.
Okres świąteczny jest czasem dużego zapotrzebowania na ludzi do pracy. Pomimo tego, że do świąt zostało jeszcze kilka miesięcy, to już brytyjska poczta Royal Mail zaczęła poszukiwania ludzi chętnych do pracy w oddziałach na terenie całej Wielkiej Brytanii – w tym w Coventry.

Święta to głównie czas zakupów, a wiele osób wydaje fortunę na prezenty świąteczne. Duża część kupuje je online i to właśnie przez świąteczny szał zakupów zwiększa się zapotrzebowanie ludzi do pracy przy sortowaniu listów i przesyłek w Royal Mail oraz innych firmach kurierskich.

Praca dla Royal Mail będzie polegać na sortowaniu świątecznych kartek i przesyłek, zanim trafią one w ręce roznoszących je po domach listonoszy. Pracownicy poszukiwani są do siedziby mieszczącej się przy lotnisku w Coventry. Stawki godzinowe zaczynają się od £9.30.

Nowi pracownicy będą zatrudnieni od połowy listopada do połowy grudnia. Pozycja wymagać będzie pracy w szybkim tempie oraz częstej zmiany stanowisk. Poszukiwane są osoby, które szybko adoptują się do nowych warunków oraz mają sprawne ręce. Ważna jest również spostrzegawczość oraz punktualność. Doświadczenie nie jest wymagane.

Osoby zainteresowane mogą zgłosić swoją kandydaturę poprzez formularz onlineWięcej informacji http://bit.ly/2j4liPF

Komentarze