Nowa restauracja w Coventry
15:08 22/08/17 • 2859
Doba wiadomość dla smakoszy - nowy lokal zawita do Cathedral Lanes.
Nowa restauracja, The Botanist, otworzy się wkrótce w centrum miasta. Będzie to ostatni lokal, który dołączy do nowej kulinarnej lokalizacji znajdującej się na Broadgate. Dołączy tym samym do trzech znajdujących się tam trzech lokali: Wagamamas, Las Iguanas oraz Cosy Clubu, które zdecydowanie tchnęły nowe życie w tę część centrum miasta.

The Botanist złożył już wniosek do Rady Miejskiej w Coventry o pozwolenie na sprzedaż alkoholu lokalu. Wniosek jest aktualnie rozpatrywany.
The Botanist ma łącznie 14 lokali rozsianych po całym kraju, w miastach takich jak między innymi Birmingham, Manchester, Newcastle czy Leeds.
Wystrój restauracji przypomina tajemniczy ogród, a sieciówka słynie z elementów takich jak "wiszące kebaby", puszki napełniane koktajlami czy karafki na dżin z tonikiem.
W menu znajdują się tradycyjne dania takie jak steki, burgery czy dania z sałatek. Można spodziewać się również świetnego wyboru kebabów w opcjach jagnięcych, wieprzowych, haloumi, łososia czy kurczaka. Do dyspozycji gości będzie również imponujący wybór drinków, w tym kolorowych koktajli, prawdziwych angielskich ali oraz wielu napojów bezalkoholowych.

Komentarze