Czy byłeś świadkiem brutalnego pobicia w Nuneaton?
10:08 05/08/17 • 2005
Młody chłopak zostawiony na pastwę losu.
Młody mieszkaniec Nuneaton został zaatakowany przez trzech nastolatków. Policja szuka świadków zdarzenia, które miało miejsce w czwartek 3ego sierpnia między 18:00, a 19:00 w George Eliot Memorial Park.


Matka pobitego chłopaka opublikowała zdjęcia pokazujące obrażenia jakie odniósł jej syn na swoim profilu na Facebook’u. Chce w ten sposób ostrzec innych i znaleźć winowajców. Jej post został udostępniony już tysiące razy


Kim Needham pisze: “Wczoraj ziścił się koszmar każdej matki. Mój syn wrócił do domu pobity do tego stopnia, że nie mogłam go poznać. Ten młody chłopiec został pobity przez 3 młodych mężczyzn. Powtarzał im, że nie chce się bić i by zostawili go w spokoju. Oni natomiast odpowiedzieli, że chcą go zabić po czym odciągnęli go w ustronne miejsce, gdzie kontynuowali katowanie mojego syna, aż nie stracił przytomności. Na całe szczęście przechodzień znalazł go i pomógł mu.”


Jeśli ktokolwiek ma jakieś informacje w tej sprawie to prosimy o skontaktowanie się z Policją w Warwickshire pod numerem 101, numer incydentu: 351-03/08/2017.

Komentarze