Kobieta żyjąca z benefitów planuje zakup konia
16:07 31/07/17 • 1950
„To jak kupno samochodu, co za różnica?” – broni się kobieta.
Znana z tabloidów matka ośmiorga dzieci ponownie wzbudza kontrowersje. Tym razem żyjąca z benefitów kobieta, postanowiła wydać ponad trzy i pół tysiąca funtów rocznie na zwierzę.

Zwana „oktomamą” kobieta, która wcześniej pracowała jako striptizerka, planuje wydać 500 funtów na konia, a następnie płacić 70 funtów tygodniowo za jego utrzymanie i karmę.

Kobieta, której nie obca jest krytyka społeczeństwa, broni się twierdząc, że koń niewiele różni się od samochodu.

„Chcę konia i mam zamiar go zdobyć. Marzyłam o nim od zawsze – nawet zanim miałam dzieci.”

W rozmowie z dziennikarzami, 35-latka żaliła się, że ma problemy z zakupem konia i winę zrzuca na swój „brummie” akcent.

Marie, która ma ośmioro dzieci w wieku od 3 do 15 lat, często wzbudza kontrowersje. Niedawno telewidzowie zareagowali z oburzeniem, kiedy pojawiła się w programie śniadanowym gdzie twierdziła, żete życie na benefitach przynosi same korzyści.

Kobieta chwaliła się również publicznie, że planuje wydać swoją wypłatę na oparację biustu. Po czym rzuciła swoją pracę, by otrzymywać maksymalną sumę świadczeń na siebie i na swoje dzieci. W międzyczasie kobieta żaliła się również, że ze względu na swoją urodę, nie może otrzymać wymarzonej pracy jako mechanik samochodowy.

Komentarze