Szczeniak porzucony na ulicy
14:07 25/07/17 • 1701
Przeuroczy piesek Peanut został znaleziony w pudełku przy drodze A446 i obecnie szuka domu.
10-tygodniowy szczeniak, mieszaniec terriera, został znaleziony przez przypadkowego przechodnia przy drodze A446 w Berkswell. Peanut, jak ją nazwano, była uwieziona w pudełku przykrytym kawałkiem drewna, który miał zapobiec jej ucieczce.

Pomimo stresujących przeżyć, Peanut nic nie dolega – nie była ani ranna, ani w żaden widoczny sposób pokrzywdzona. Obecnie psina czeka na swój nowy dom w ośrodku Dogs Trust Kenilworth.

- Opiekujemy się setkami porzuconych i niechcianych psów, jednak wciąż szokuje nas, jak ktoś może pozbyć się szczeniaka w taki sposób – skomentowała Emma Healy, managerka centrum.

Kobieta informuje również, że jeśli ktokolwiek z jakiegokolwiek powodu musi oddać psa, powinni przyjść do ośrodka i porozmawiać z tamtejszym personelem.

Na szczęście traumatyczne przeżycia nie odbiły piętna na małym kundelku. Jak każdy szczeniak, Peanut jest bardzo ufna i lubi przytulać się oraz bawić z opiekunami - jednak najszczęśliwsza byłaby w nowym domu.

Jeśli ktoś chciały stworzyć dla Peanut (lub innego psiaka) nowy dom, należy zadzwonić do centrum pod numer 0300 303 0292

Komentarze