Zielone światło dla toru gokartowego w Coventry!
10:07 15/07/17 • 2293
Ponad 2300 metrów kwadratowych zabawy na czterech kółkach.
Na miejscu starej fabryki Topshop’a na Edgwick Park Industrial Estate przy Canal Road stanie budynek z torem do jazdy gokartami. Nowa atrakcja ma się mieścić na ponad 2300 metrach kwadratowych. Właścicielem będzie TeamSport, który ma już co najmniej 20 podobnych lokali w całym UK, w tym w Birmingham, Liverpool i Manchester.


Poza halą do wyścigów w planie jest osiem lokali komercyjnych o powierzchni 460 metrów kwadratowych – idealnych na sklepy lub restauracje. TeamSport będzie miał 49 miejsc parkingowych, a każdy z dodatkowych lokali po 7.


Plany budowy zostały zaakceptowane pomimo 6 listów i petycji wyrażającej sprzeciw. Komisja jednak zdecydowała, że cały pomysł, plan i miejsce nie kłóci się z żadnymi prawami, nie będzie miał dużego wpływu na pobliską drogę szybkiego ruchu, ani nie będzie źle wpływał na standard życia lokalnych mieszkańców. Cały projekt spełnił wszystkie wymagania.


TeamSport nie podał jeszcze szczegółów, ale patrząc na ich inne lokalizacje można się spodziewać wielopoziomowych tras o długości prawie kilometra. Taka atrakcja to świetne miejsce, by świętować urodziny, wieczory panieńskie i kawalerskie.

Komentarze