Zakaz robienia zakupów w piżamach?
16:01 08/01/17 • 3447
Oburzony klient apeluje do Tesco o wprowadzenie zakazu obsługiwania niestosownie ubranych klientów.
Widok przechadzających się po sklepie kobiet ubranych w piżamy chyba już nikogo nie dziwi. Jednak czy trzeba się na to godzić? Mieszkaniec Manchasteru, Chris Cooke postanowił wypowiedzieć wojnę osobom robiącym zakupy w piżamach i wystosował prośbę do Tesco, by zakazać obsługiwania niestosownie ubranych klientów.

Chris odwiedził supermarket w godzinach wieczornych i zobaczył dwie młode kobiety, które swobodnie przechadzały się po sklepie ubrane jedynie w piżamy i szlafroki. Ten widok doprowadził mężczyznę do furii, dlatego postanowił zamieścić na facebookowym profilu Tesco stosowny komunikat, oparty zdjęciem klientek.

W swoim poście napisał - „Drogie Tesco, proszę, moglibyście ustanowić zasadę, że tacy ludzie jak ci nie będą przez Was obsługiwani. To jest naprawdę odrażające. To się zdarzyło o 7 wieczór w sklepie Tesco Salford, ale ja regularnie widzę tak ubranych ludzi robiących zakupy. Kto nie ma czasu na to, żeby przebrać się idąc na zakupy”

Wiele osób jednak nie podzieliło zdania mężczyzny i skrtytykowało za robienie zdjeć z ukrcia obcym ludziom.

Manager ds. konsumenta Tesco odpowiedział, że problem niestosownie ubranych klientów jest znany, lecz niestety siec niewiele może z tym zrobić.

Komentarze

  • Co piątek można zauważyć na ulicach Coventry i Birmingham gentlemanów ubranych w bieliznę nocną i jakoś nikogo to nie oburza XD