18/10/18 • 494 ↓
Oskarżenia o morderstwo i próbę wyłudzenia odszkodowania w głośnej eksplozji Zabki w Leicester Bardzo głośna historia na wyspach jak i w Polsce z lutego tego roku, czyli wybuch w byłym polskim sklepie Żabka. Kiedy to się stało jeszcze nie było wiadomo, że sklep nie był już prowadzony przez Polaków, dlatego historia ta obiegła polskie strony, media społecznościowe oraz była relacjonowana przez największe media w Polsce. Dzisiaj kolejna odsłona tej historii, czyli...
18/10/18 • 1014 ↓
Pożar zniszczył park trampolinowy Red Kangaroo niedaleko Coventry Znany park trampolinowy w Exhall został kompletnie zniszczony przez pożar, który zaczął się dzisiaj rano.
17/10/18 • 1049 ↓
Autobus spłonął na Gibbet Hill Road Coventry Na szczęście nikomu nic się nie stało.
17/10/18 • 132 ↓
Szampański Bal Sylwestrowy w Coventry w klimacie GREAT GATSBY Kochani jest nam niezwykle miło móc zaprosić Was na kolejny już 6 Szampański Bal Sylwestrowy w Coventry!!! Tym razem zabalujemy w klimacie GREAT GATSBY Ale to jeszcze nie koniec atrakcji
16/10/18 • 450 ↓
Brexit: Gorące 48 godzin, tydzień, miesiąc - kalendarium Brexit opera się rozkręca, dzisiaj zaczęło się gorące 48 godzin, rozpoczyna je spotkanie gabinetu UK oraz spotkanie ministrów europejskich. Środa i czwartek to szczyt EU. Natomiast sobota to wielki marsz w Londynie w sprawie drugiego referendum. To wszystko w tym tygodniu, a to nie koniec gorącego miesiąca.
16/10/18 • 150 ↓
Gatecrasher jednak nie odbędzie się w Katedrze Coventry Na początku tego miesiąca informowaliśmy o niecodziennym wyborze miejsca na znaną imprezę rave. Okazuje się, że dj radiowy JD został wysłuchany i impreza nie odbędzie się w Katedrze. Świąteczny Gatecrasher zawita do Coventry 28 grudnia jednak już w innym miejscu.
15/10/18 • 616 ↓
Brexit: Zaczął się kolejny gorący tydzień - historia kluczowego problemu, czyli Irlandii Północnej Wczoraj minister do spraw brexitu Dominic Raab był na nieoficjalnej wizycie w Brukseli. Wizyta ta rozbudziła nadzieje na przełom w sprawie współpracy UK z EU. Rozmowy utknęły jednak na kluczowym problemie, czyli granicy z Irlandią Północną. Dlaczego jest to taki problem?
13/10/18 • 269 ↓
Szalony golf i koktajle - czyli Teezers nowy klub w Coventry w miejsce starego Clubu M W naturze nic nie ginie i tak właśnie się stało z miejscem, w którym wcześniej znajdował się Club M. Co ciekawe właściciele szukają obecnie pracowników.
12/10/18 • 381 ↓
A45 wypadki oraz szereg problemów i przestojów na drogach w Coventry Krótka informacja z sytuacji drogowej w okolicach Coventry i w samym mieście. Wypadek na M6 wcześniej, teraz dwa wypadki na A45 oraz A46, oraz sztorm Callum powodem szeregu przestojów i korków w mieście.
11/10/18 • 326 ↓
Tydzień pod znakiem autonomicznych samochodów w Coventry Powoli kończący się 41 tydzień tego roku, chyba już można określić jako tydzień autonomicznych pojazdów. Oczywiście to początek rewolucji w transporcie, więc pewnie coraz więcej będziemy się z tym tematem spotykać,
11/10/18 • 505 ↓
Oktoberfest w Coventry Znane każdemu piwoszowi i nie tylko wydarzenie rodem z Niemiec będzie odwzorowane w Coventry. Oczywiście nie będzie to 18 dniowy maraton, a dwu dniowe małe piwko w weekend... no może nie małe.
10/10/18 • 659 ↓
Dwa przypadki potrącenia oraz ucieczki w ostatnich dwóch dniach w Coventry Hit and run - czyli, kierowca powoduje wypadek i ucieka. W ostatnich dwóch dniach w Coventry zdarzyły się dwie takie sytuacje. W jednym z wypadków ofiara zmarła na miejscu, w drugim potrącony w stanie krytycznym leży w szpitalu. Policja prosi o pomoc w ustaleniu sprawców.
09/10/18 • 304 ↓
Koncert tria Pan Górski i SPółka w Coventry Wszystkich wielbicieli twórczości Jacka Kaczmarskiego, Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego, oraz ogólnie amatorów poezji śpiewanej zapraszamy na występ tria Pan Górski i SPółka. Wstęp wolny!
08/10/18 • 513 ↓
Restauracja Bistrot Pierre otwarta w Coventry Cathedral Lanes Kolejna restauracja tym razem z kuchnią francuską otwarta w Coventry Cathedral Lanes, czyli w samym centrum, na rynku zaraz za pomnikiem Lady Godiva.
07/10/18 • 782 ↓
Interwencja uzbrojonej policji w piątek na Hillfields Weekend zaczął się informacją o wybuchu w niewielkiej odległości od centrum miasta. Gdyby ktoś się zastanawiał co się wtedy zdarzyło mamy wyjaśnienia.
05/10/18 • 835 ↓
Brytyjczycy wybierający się na kontynent proszeni o odnowienie paszportu W przypadku braku porozumienia z EU w sprawie Brexitu Brytyjczycy podróżujący na kontynent europejski mogą mieć problemy, jeśli nie będą mieć ważnego paszportu.
04/10/18 • 328 ↓
Impreza rave Gatecrasher w Katedrze Coventry i kontrowersje w tej sprawie Gatecrasher znana marka imprez rave, odwiedziła Coventry niecałe dwa miesiące temu. W dobrych klimatach house, w ruinach katedry bawiło się dużo ludzi. Gatecrasher postanowiło wrócić do Coventry na święta, jednak tym razem impreza ma się odbyć w nawie Katedry Coventry.
02/10/18 • 474 ↓
Spotkania dla kobiet żyjących w trudnej relacji często z osobą uzależnioną We wtorki godzina 18:00 w Klubie Polskim na Springfield Road organizowane są spotkania dla kobiet żyjących w trudnych relacjach
02/10/18 • 528 ↓
Oddział antybombowy na Foleshill Wczoraj w poniedziałek 1 października do niezidentyfikowanego pakunku na Foleshill została wezwana policja, a następnie przybył oddział antybombowy.
02/10/18 • 695 ↓
Policja w Coventry poszukuje zamaskowanego osobnika, który napadł staruszkę w jej własnym domu Jest to incydent z 22 września i w dalszym ciągu policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Jest on poszukiwany w związku z napadem na dom starszej kobiety.
01/10/18 • 908 ↓
Mężczyzna zmarł po tym jak spadł z dachu jednego z domów w Coventry Co ciekawe policjanci zostali wezwani do wypadku samochodowego, który został spowodowany wcześniej przez podejrzanego.
29/09/18 • 712 ↓
Losy Clubu M w Coventry - czyli, czy z popiołów narodzi się nocny klub golfowy? Po zdarzeniach, w których niedaleko klubu zginął wnuk Neville Staple klub został tymczasowo zamknięty. Obecnie ważą się losy oraz przyszłość klubu.
29/09/18 • 618 ↓
UFO w Solihull :) Dziwny jasny obiekt widziany nad Solihull w czwartek zainteresował ludzi i obiegł lokalne media. I dopóki nikt nie wyjaśni sprawy na 100% jest to UFO :)
26/09/18 • 1057 ↓
Pożar domu w Coventry zdemaskował plantację marihuany wartą £150,000 Do pożaru na Foleshill została wezwana straż pożarna. Na miejscu po ugaszeniu pożaru ukazał im się niecodzienny widok około 150 krzaków marihuany.
25/09/18 • 484 ↓
Policja poszukuje kierowcy vana, który potrącił 7 letniego chłopca oraz mężczyznę i uciekł Nowy tydzień zaczął się dość boleśnie dla młodego chłopca oraz mężczyzny, zostali oni potrąceni przez kierowcę vana, który następnie uciekł z miejsca wypadku.