14/11/18 • 162 ↓
Jest umowa wyjścia wynegocjowana przez Teresę May oraz zaakceptowana przez rząd Po kilku dniach niepewności Teresa May ogłosiła dzisiaj, że jej rząd zaakceptował wstępną treść wynegocjowanej umowy wyjścia. Teraz ta umowa ma trafić do parlamentu gdzie ważyć się będą jej dalsze losy, a wraz z nią los Wielkiej Brytanii.
13/11/18 • 113 ↓
Prace remontowe na Coventry Ring Road Sekcja Ring Road pomiędzy pierwszym zjazdem oraz trzecim ma zostać ponownie zamknięta ze względu na kolejny etap prac remontowych.
09/11/18 • 280 ↓
Rezygnacja kolejnego ministra w związku z Brexitem Cały czas w kuluarach krążą pogłoski o dealu, wypracowanym przez Terasę May, który ma być rozwiązaniem problemu Brexitu i chyba coś jest na rzeczy, bo dzisiaj kilka godzin temu kolejny minister podał się do dymisji właśnie w związku z tą propozycją. Co ciekawe minister ten mocno opowiada się teraz za kolejnym referendum w sprawie Brexitu
06/11/18 • 213 ↓
Ryanair zawiesza odprawy online na 12 godzin ze względu na aktualizacje Przewoźnik napisał, że wszyscy podróżujący w środę oraz czwartek, czyli dotknięci zawieszeniem, zostali powiadomieni.
06/11/18 • 323 ↓
Bonfire night - fajerwerki i petycja o zakaz lub ograniczenie ich sprzedaży Wybuchy fajerwerków słychać już od początku miesiąca, a nawet wcześniej. Kiedyś to był tylko jeden dzień teraz, najprawdopodobniej będziemy słyszeć fajerwerki przynajmniej do połowy stycznia.
04/11/18 • 354 ↓
Szampański Bal Sylwestrowy w Coventry w klimacie GREAT GATSBY Kochani jest nam niezwykle miło móc zaprosić Was na kolejny już 6 Szampański Bal Sylwestrowy w Coventry!!! Tym razem zabalujemy w klimacie GREAT GATSBY Ale to jeszcze nie koniec atrakcji
03/11/18 • 958 ↓
Najniebezpieczniejsze ulice w Coventry wg policyjnych statystyk Wygląda na to, że jest kilka niespodzianek na przykład drugie miejsce.
01/11/18 • 389 ↓
Dzień Wszystkich Świętych w Coventry W ogólnej walce zwolenników Halloween z zwolennikami tradycyjnych obchodów Dnia Wszystkich Świętych uważamy, że... cała ta sprawa jest chyba nieco nadmuchana.
31/10/18 • 603 ↓
Straszne i makabryczne historie, które wydarzyły się w Coventry Główne atrakcje Halloween to oczywiście nawiedzone zamki oraz cmentarze im starsze tym straszniejsze, nie można zapomnieć też o zbombardowanej katedrze. W tym roku jednak opiszemy makabryczne historie, które wydarzyły się naprawdę.
29/10/18 • 403 ↓
Zakończenie prac wyburzania budynku banku na Broadgate w centrum Coventry Coventry wraca do zapomnianego już wyglądu z lat 60 tych. Została zakończona jedna z większych zmian planowanych w samym centrum miasta.
28/10/18 • 277 ↓
Kolejne przykre wiadomości z Leicester, w śmigłowcu, który spadł leciała Polka Izabela Lechowicz Rodziny Pani Izabeli oraz Pana Erica Swaffer proszą media i dziennikarzy o uszanowanie ich żałoby i nie zadawanie im pytań.
28/10/18 • 319 ↓
Właściciel klubu Leicester City był na pokładzie helikoptera, który spadł wczoraj po meczu Potwierdzona została informacja o tragicznej śmierci właściciela klubu Leicester City Vichaia Srivaddhanaprabhy.
27/10/18 • 502 ↓
Wideo: Jubiler z Nuneaton padł ofiarą rabusiów Szybka i brawurowa akcja, sklep jubilerski, zaparkowany na chodniku samochód i odgłos tłuczonego szkła tak się zaczął dzisiejszy poranek w Nuneaton. Policja poszukuje sprawców.
26/10/18 • 400 ↓
The Sunday Times w słodkich słowach o Coventry jako wschodzącej gwieździe Nie często o Coventry słyszy się miłe słowa. Chociaż nie obyło się bez kilku krytycznych wypowiedzi na przykład na temat smogu, to ogólna recenzja The Sunday Times jest bardzo pozytywna.
26/10/18 • 245 ↓
National Express Coventry zwiększa częstotliwość połączeń autobusowych Zwiększenie częstotliwości w jakiej będą jeździć autobusy przewoźnika National Express Coventry ma na celu ułatwić, życie studentom.
25/10/18 • 462 ↓
Amazon w Coventry poszukuje około 500 pracowników na Święta Niedawno wybudowany magazyn Amazon w Coventry w miejscu poprzedniej fabryki Jaguara, rekrutuje pracowników na Święta.
25/10/18 • 214 ↓
Śmiertelne potrącenie przez pociąg pomiędzy Coventry i Rugby Jedna z głównych linii pomiędzy Coventry oraz London Euston jest zablokowana, przez wypadek, w którym z zginął pieszy.
24/10/18 • 323 ↓
Planowana przebudowa jednego z najbardziej zanieczyszczonych skrzyżowań w Coventry Mówimy o zanieczyszczeniu powietrza, które jest spowodowane przez stojące w korku samochody, oraz o zmianach za niecałe pół miliona funtów! Jak myślicie, o jakim skrzyżowaniu mówimy?
22/10/18 • 710 ↓
Policja w West Midlands wnioskuje o wycofanie licencji kolejnemu klubowi w Coventry Dzisiaj 22 października ważą się losy kolejnego klubu w Coventry. Chodzi o Club Junction, który znajduje się w niedalekiej odległości, od byłego już Club M. Wszystko to jest reakcją na wydarzenie z udziałem wnuka znanego muzyka.
20/10/18 • 422 ↓
Marsz za drugim referendum w sprawie Brexitu. Właśnie trwa marsz w Londynie za tzw People's Vote
18/10/18 • 1005 ↓
Oskarżenia o morderstwo i próbę wyłudzenia odszkodowania w głośnej eksplozji Zabki w Leicester Bardzo głośna historia na wyspach jak i w Polsce z lutego tego roku, czyli wybuch w byłym polskim sklepie Żabka. Kiedy to się stało jeszcze nie było wiadomo, że sklep nie był już prowadzony przez Polaków, dlatego historia ta obiegła polskie strony, media społecznościowe oraz była relacjonowana przez największe media w Polsce. Dzisiaj kolejna odsłona tej historii, czyli...
18/10/18 • 1391 ↓
Pożar zniszczył park trampolinowy Red Kangaroo niedaleko Coventry Znany park trampolinowy w Exhall został kompletnie zniszczony przez pożar, który zaczął się dzisiaj rano.
17/10/18 • 1173 ↓
Autobus spłonął na Gibbet Hill Road Coventry Na szczęście nikomu nic się nie stało.
16/10/18 • 498 ↓
Brexit: Gorące 48 godzin, tydzień, miesiąc - kalendarium Brexit opera się rozkręca, dzisiaj zaczęło się gorące 48 godzin, rozpoczyna je spotkanie gabinetu UK oraz spotkanie ministrów europejskich. Środa i czwartek to szczyt EU. Natomiast sobota to wielki marsz w Londynie w sprawie drugiego referendum. To wszystko w tym tygodniu, a to nie koniec gorącego miesiąca.
16/10/18 • 177 ↓
Gatecrasher jednak nie odbędzie się w Katedrze Coventry Na początku tego miesiąca informowaliśmy o niecodziennym wyborze miejsca na znaną imprezę rave. Okazuje się, że dj radiowy JD został wysłuchany i impreza nie odbędzie się w Katedrze. Świąteczny Gatecrasher zawita do Coventry 28 grudnia jednak już w innym miejscu.