Firma

Potoczny Okna

Szanowni Państwo, firma Potoczny-okna i drzwi drewniane s.c. powstała w 2006r. Jesteśmy producentem okien i drzwi drewnianych w angielskim stylu. Od początku głównym celem naszej firmy była produkcja stolarki okiennej nietypowej, tj. okna w stylu angielskim - gilotynowe zwane sash box, okna otwierane na zewnątrz - typu casement oraz drzwi zewnętrznych w stylu angielskim, jak również przesuwnych - patio doors, b-fold doors i drzwi harmonijkowych. Dodatkowo wykonujemy okna tradycyjne - otwierane do środka w technologii j-68.

Rozpoczynając naszą działalność byliśmy jedną z nielicznych firm na rynku polskim, która podjęła wyzwanie tworząc okna drewniane na rynek Wielkiej Brytanii. Klienci bardzo szybko docenili jakość naszych produktów. Sprawiliśmy, iż nasze wyroby od wielu lat są nie tylko ozdobą ale produktem spełniającym wszystkie kryteria funkcjonalności jakie powinna spełniać stolarka okienna. Wszystko to dzięki doświadczeniu w fachu jakim jest stolarstwo i wsłuchiwaniu się w potrzeby i oczekiwania klientów, których duże grono mamy na rynku polskim jak i europejskim.

We wszystkich sukcesach i rozwoju naszej firmy biorą udział wysoce wykwalifikowani i posiadający wieloletnie doświadczenie pracownicy, ludzie pełni pasji i pomysłów, swym zaangażowaniem budujący markę naszych okien od lat.

Drodzy Państwo, dla nas najważniejsi jesteście Wy - klienci. Pragniemy by jakość, funkcjonalność, estetyka i nowoczesne rozwiązania techniczne naszych okien i drzwi sprostały oczekiwaniom najbardziej wymagających z spośród Was. Współpraca z nami zawsze odbywa się w życzliwej atmosferze, pełnej fachowego doradztwa z naszej strony.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NASZA SPECJALNOŚĆ:

okna angielskie
okna sash-box
okna casement
okna otwierane na zewnątrz
okna drewniane
drzwi przesuwane
drzwi harmonijkowe
patio doors
bi-fold doors


www.potocznyokna.pl
mail: okna@potocznyokna.pl
tel. 0048 504079941