Firma

BNAMEDIA

Wykonujemy zlecenia dla małych i wiekszych firm, a także upamiętniamy ważne wydarzenia i imprezy rodzinne.Nasi operatorzy cechują się profesjonalnym podejściem do rejestrowania, posiadamy wysokiej jakości sprzęt i czerpiemy ogromną przyjemność z każdej realizacji!

Dzięki użyciu kamery vDSLR z wymienną optyką, które stosujemy w naszej pracy a które to dają niezwykłą głębię ostrości obrazu oraz najlepsze odwzorowanie kolorów oraz dzięki naszemu doświadczeniu sprawimy, iż uzyskany na filmie obraz będzie zbliżony do kinowego, montaż będzie dynamiczny, a rejestracja odbywa się nawet przez kilku operatorów jednocześnie.

Zajmujemy się produkcją reportaży ślubno - weselnych. Oferujemy Państwu wykonanie wyjątkowego filmu ślubnego, który będzie pamiątką na całe życie. Wasz dzień ślubu i wesela jest wyjątkowy, dlaczego warto wybrać Nas? Wideofilmowanie, to nasza pasja właśnie dlatego możecie być pewni o swój film. Zapewniamy, że gotowy film ślubny będzie prezentował wysoką jakość i z przyjemnością będziecie do niego powracać za każdym razem!

Zawarte w reportażu teledyski powodują że film jest ciekawy, humorystyczny, dynamiczny. Goście będą oglądali Wasz film weselny po kilkanaście razy. Przekonacie się jaką radość sprawicie wszystkim swoim gościom. Tego nie da się opisać!

Film to także doskonałe narzędzie dla biznesu. Idealna metoda komunikacji „na zewnątrz” i wewnątrz firmy. Kreatywność, doświadczenie, praca z wykorzystaniem najnowszych technologii pozwala nam tworzyć produkty na wysokim poziomie.

Spradź nas! Filmowanie reklamowe - filmy promocyjne relacje z imprez itp.

OFERTA:


Ślub i Wesele
Studniówki
Gadżety Ślubne
Z Lotu Ptaka
Teledyski
Koncerty
Reklama w TV
Strony WWW
Masowy Mailing


https://www.facebook.com/Bnamedia/
Damian Banaś BNAMEDIA
Tel. 078661 835 95

Strona internetowa w budowie zpraszamy niebawem.