Nowe kursy dla dorosłych
Coventry City Council Adult Education Service wprowadziła od września nowy program kursów, a także nowe, łatwiejsze formy zapisów.
15:09 10/09/14 • 8284
Mieszkańcy miasta będą mogli wybierać w szerokiej ofercie kursów Community Learning, które pomogą im nauczyć się nowych umiejętności, rozwinąć kreatywność, poprawić kondycję czy wzmocnić zdrowie i samopoczucie. Wśród przedmiotów oferowanych przez Community Learning znajduje się taniec, języki obce, sztuki wizualne, fitness, kreatywne pisanie i gotowanie.

Oferta obejmuje także akredytowane kursy, które mogą pomóc zyskać nowe kwalifikacje, ułatwić znalezienie pracy, otrzymanie awansu lub dalszą edukację w obszarach takich jak zdrowie, opieka społeczna, pomoc nauczycielska, administracja i obsługa klienta. W ofercie znajdują się także rozpoznawane na terenie UK kursy języka angielskiego, matematyki czy przygotywujący do nauczania angielskiego osób nieangielskojęzycznych.

Ułatwiony został także dostęp do Community Learning - wprowadzono nowe, elastyczne formy zapisów, w tym zapisy przez Internet, telefoniczne oraz osobiste.

Informacje o wszystkich kursach oraz ich lista znajdują się w Choice Magazine dostępnym internetowo na stronie www.coventry.gov.uk/adulted . Znajdziecie tam również informacje o zapisach na poszczególne kursy.

Informacje dostępne są także pod nr tel.: 024 7678 7978 i 024 7678 6806.


Źródło: Coventry City Council

Komentarze