Pieniądze na dostęp do szerokopasmowego internetu w Coventry
Dzięki projektowi Super Connected Coventry firmy z miasta i organizacje społeczne mogą ubiegać się o sfinansowanie przez władze lepszego połączenia internetowego.
10:02 28/02/14 • 9505
Super Connected Coventry jest częścią rządowych ogólnobrytyjskich inicjatyw Super Connected Cities i Superfast Britain. Dzięki nim firmy i organizacje społeczne z Coventry mogą ubiegać się o środki na poprawę dostępu do szerokopasmowego internetu.

W ramach projektu beneficjenci mogą skorzystać z talonów na sumę pomiędzy £250 i £3,000, które będą wypłacane bezpośrednio dostawcom internetu. Pieniądze te mogą zostać wykorzystane na pokrycie zarówno sztywnych rozwiązań jak ethernet lub linia dzierżawiona jak i rozwiązań bezprzewodowych (np. szerokopasmowe łącza satelitarne). Przedsiębiorstwa korzystające z projektu mają we własnym zakresie pokryć podatek VAT, ewentualną koszty przewyższające wartość talonu oraz koszty abonamentu.

Z projektu skorzystać mogą małe i średnie przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa społeczne lub organizacje wolontariackie, których adres działalności gospodarczej mieści się w granicach Coventry City Council, a także agenci lub właściciele mieszkań, jeżeli ich lokatorzy wypełnią formularz.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.coventry.gov.uk/broadband lub pisząc na adres: sccbroadband@coventry.gov.uk.


Źródło: Coventry Telegraph
Photo credit: Sean MacEntee / Foter / CC BY

Komentarze