Orlęta z Coventry Szkółka Piłkarska Dla Dzieci Inicjatywa z Myślą o Najmłodszych
Jak możemy zachęcić dziecko do aktywności fizycznej, jakże ważnej w prawidłowym dorastaniu najmłodszych polskich mieszkańców w UK? Rodzice z Coventry już nie muszą się dłużej o to martwić, ponieważ dzięki powstałej Szkółce Piłkarskiej Orlęta - Coventry, mogą swoim pociechom umożliwić zdobywanie pierwszych szlifów piłkarskich.
15:10 14/10/13 • 10266
Szkółka piłkarska w Coventry działa od kilku miesięcy, we wrześniu po wakacyjnej przerwie, zostały wznowione treningi, frekwencja na treningach jak mówią organizatorzy jest coraz większa, jest to najlepszy przykład tego, że popularność piłki nożnej w Wielkiej Brytanii wciąż jest na topie.

Czy trening piłkarski jest odpowiednią aktywnością fizyczną dla dziecka?

Poza piłką nożną istnieje wiele dyscyplin, które zasługują na uwagę, jednak ta jedyna jest w Wielkiej Brytanii najbardziej popularna, wzbudza najwięcej emocji. W tajniki piłkarskie można wdrażać nasze pociechy już od chwili, gdy nauczą się chodzić. Jednak na rozpoczęcie profesjonalnego treningu w szkółce piłkarskiej najlepszym momentem jest okres pomiędzy czwartym a dwunastym rokiem życia. W tym okresie intensywnie dojrzewa aparat kostno-stawowy dziecka. Doskonali koordynację, precyzję, organizację ruchu i poczucie równowagi – podkreślają fizjoterapeuci. Właśnie dlatego program szkółki piłkarskiej – Orlęta Coventry Football Academy skierowany jest między innymi do dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Jeśli dziecko przejawia talent piłkarski, to dlaczego nie pójść w tę stronę? W Wielkiej Brytanii, piłka nożna jest szczególnie traktowana, kluby piłkarskie stoją otworem dla młodych talentów piłkarskich.

Młodociany piłkarz może już we wczesnym wieku rozpocząć profesjonalny trening piłkarski, aby następnie przejść kolejne etapy treningów prowadzących do rozgrywek w klubach piłkarskich. Zachęcamy więc rodziców których pociechy są wieku przedszkolnym aby skorzystali z naszego programu.

www.coventryfootballacademy.com/

Komentarze