Warsztaty inspiracji
Za nami już kolejne seminarium dla polskich przedsiębiorców i pracowników organizowane w Sheffield
00:12 13/12/12 • 11192
Za nami już kolejne seminarium dla polskich przedsiębiorców i pracowników organizowane w Sheffield, które odbyło się 10 oraz 11 listopada. Spotkanie jest drugim z wielu zaplanowanych spotkań ludzi którzy odnieśli sukces w świecie biznesu oraz tych którzy chcą ten sukces osiągnąć.

Organizacja Polish Businesses & Workers' Seminar (www.pbws.org.uk) zorganizowała listopadowe seminarium w Sheffield w którym wzięło udział ponad 40 uczestników, którzy przyjechali z wielu regionów Wielkiej Brytanii. Wykładowcami są biznesmeni, przedsiębiorcy, ludzie sukcesu, którzy inspirują i pomagają w wielu aspektach tj księgowość, porady prawne lub na co zwrócić uwagę prowadząc już swój biznes itp., mając na celu pomoc wielu polakom w znalezieniu swojej drogi biznesowej w Wielkiej Brytanii.
Celem spotkania był networking, czyli możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i wzajemne wsparcie w świecie polskiego biznesu w UK. Uczestnicy wymieniali się wizytówkami, rozmawiali o współpracy, oraz wymieniali się doświadczeniami. Programem spotkania było siedem wykładów oraz wiele prawie niekończących się dyskusji na tematy, które interesowały słuchaczy. Mówcami byli miedzy innymi: Kamil Cebulski- przedsiębiorca oraz Rektor i prezes zarządu uczelni 'ASBIRO' (www.asbiro.pl), mając 21 lat został ogłoszony najmłodszym milionerem w Polsce.
Agata Dmoch- kobieta sukcesu, prawnik w kancelarii 'Keelys Solicitors', przedsiębiorca oraz prezes Midlands Polish Business Club oraz wielu innych doświadczonych ludzi biznesu, którzy opowiedzieli słuchaczom swoja historię, zwrócili uwagę na co uważać w świecie biznesu oraz entuzjastycznie odpowiadali na każde pytanie. Na pytanie czy udało się zrealizować plan i zamierzenia seminarium, Szymon Niestryjewski, księgowy w firmie Pointon Young, wykładowca i współorganizator seminarium powiedział: tak , myślę ze udało się nam wypełnić i zrobić to o czym myśleliśmy. Dodał również- otrzymałem pare telefonów i maili od uczestników, że było fajnie, ludzie mówili już na Seminarium, że będą na kolejnym w Londynie , to jest mile.
Projekt seminariów jest innowacyjnym pomysłem Polskiej Alternatywnej Szkoły Biznesu oraz Midlands Polish Business Club na stworzenie możliwości, zdobywania wiedzy nie tylko opartej na teorii ale głównie na doświadczeniach i wiedzy osób które maja doczynienia z szeroko pojętym biznesem na codzień. To co tworzy te seminaria unikatowymi to praktyczne podejście do przedsiębiorczości. Seminaria uniosły mi klapki z moich oczu i uświadomiły o jak wielu sprawach nie pomyślałem zakładając własny biznes. Na pewno wprowadzę w życie porady, które dostałem- opowiada jeden z uczestników.
Kolejne spotkanie zaplanowane jest w Londynie 24 - 25 listopada 2012 roku. Gdzie po raz kolejny będzie można czynnie uczestniczyć w konwersacji na temat różnych aspektów biznesu, posłuchać co maja do powiedzenia „rekiny biznesu”. Jednym z mówców będzie Sławek Muturi- podróżnik i człowiek niezależny finansowo, ekspert od inwestowania w nieruchomości. W celu zapisania się lub zdobycia informacji należy odwiedzić stronę: www.pbws.org.uk.
Seminaria są przedsięwzięciem, które docelowo będzie przekształcone w uczelnię wyższą 'Polish Alternative Academy of Business' gdzie wykładać będą tylko przedsiębiorcy.

Dolacz do nas na Facebooku: Polish Businesses & Workers' Seminar, Midlands Polish Business Club Podazaj za mani na Twitterze: @mpb_club lub subskrybuj kanal na YouTube: MPBClub.
Informacja o nadawcy:

Polish Businesses & Workers' Seminar- Stwarza możliwość integracji, nawiązaniu kontaktów, zdobywaniu wiedzy, która pomoże w funkcjonowaniu firm wśród Polaków w UK. Unikalność tych seminariów tworzą wykładowcy, dla których kryterium doboru jest doświadczenie w realnym biznesie, a nie dyplomy czy tytuły naukowe.
Numer telefonu: 0114 360 3335
Email: info@paab.org.uk
Strona internetowa: www.pbws.org.uk
Facebook: www.facebook.com/PBaWSMidlands Polish Business Club- Organizacja, która stwarzająca siec kontaktów dla specjalistów i przedsiębiorców na obszarze Midlands. Wspomaga zakładanie własnych firm oraz angażuje się w pomoc dla istniejących już biznesów. Działa w celu poprawy sytuacji polskich przedsiębiorców w UK, zmniejszenia bezrobocia oraz zachęca Polaków do inwestycji w UK, a brytyjskich przedsiębiorców do wchodzenia na rynek polski.

Numer telefonu: 077 14993360
E-mail: szymon@pointonyoung.co.uk
Strona internetowa: www.midlandspolishbusinessclub.co.uk/index.php
Facebook: www.facebook.com/MPBClub
Twitter: @mpb_clubKontakt:

Weronika Stawiarz
Telefon: 07938106077
Email: stawiarzpr@gmail.com

Komentarze