benifity

Witam,
potrzebuję pomocy odnośnie informacji na temat benifitów. mieszkam w Polsce i mąż ma szanse na oprace tu w coventry, ja jako matka małych dzieci nie mogę jeszcze podjąc pracy póki dzieci nie pójda do przedszkola. I stąd moje zapytanie, czy ktoś orientuje się jak to jest z benifitami dla swiezych emigrantów gdy już UK wychodzi z Uni. Czy coś w tym tematcie się zmieniło ? zaostrzyły się zasady przyznawania benifitów na dzieci ??
http://www.benefity.org.uk/child-benefit . Pod tym linkiem znajdziesz wszystko o benefitach na dzieci, zwroc uwage ,ze przede wszystkim musisz mieszkac w UK a nie w Polsce aby je otrzymywac.
w polsce ponoc juz pracy nie brakuje
wiec niech maz specjalnie tu po benefity
sie nie wybiera
wiecej takich ludzi tu potrzeba
tylko by ciagnac
trzeba wziac sie do pracy i tyle
Maz by musial pracowac conajmniej 3 miesiace aby ubiegac sie o Child Benefit - dzieci moga mieszkac w Polsce. Aby dostac Child Tax Credit dzieci musialyby tutaj mieszkac.
Benefity juz się skończyły! I dobrze do pracy!
Hej,
skoro Twój mąż "ma szansę" na pracę w Coventry, to moim zdaniem niech tutaj przyjedzie na okres np. 3 miesięcy, dowie się co i jak.
Niech popracuje, a Ty póki co, zostań w Polsce, opiekuj się dzieciakami i szukaj jak najwięcej informacji. Pamiętaj jednak, że Twój mąż powinien tutaj przyjechać z gotówką przeznaczoną na mieszkanie, wyżywienie, dojazd do pracy czy ewentualny powrót do Polski i z pewnością powinien znać język angielski.
Przeliczcie i przemyślcie wszystkie "za i przeciw". Skoro Wasze dzieciaki są małe, to nie warto stwarzać Im traumy na siłę, jeżeli coś tutaj Wam nie wyjdzie - a nie wyjdzie wiele rzeczy... a benefity są na ostatnim miejscu.
Pozdrawiam - życzę cierpliwości i rozwagi :)Edytowany przez sebanett o 13-01-2017 - 12:16.
Niestety,możesz też stracić męża,jak mu się tutaj "powiedzie". Takich przypadków jest mnóstwo,czego oczywiście Ci nie życzę.Jak wyżej:przemyśl to b.dokładnie,poradź się starszych,czasem nie warto aż tyle ryzykować.Pozdrawiam.
Tak tak ani minuty w UK ale juz jak zalatwic benki .Na lotnisku najlepiej juz wypelnij formularze...BRAWO.Edytowany przez marok o 23-01-2017 - 20:37.

marok