Lotnisko Stansted - Coventry  Na dół

 • Witam, przeprowadzam się do Coventry, ląduje na lotnisku Stansted w Londynie, byłby ktoś tak miły i podzielił się ze mną informacją jak najwygodniej dostać do Coventry (pociąg /autobus)?
 • Kiedy ladujesz ? Bo jade odebrac kumpla w piatek z rana okolo 9..
 • oj to nie, ja dopiero w sierpniu
 • Można bezpośrednio dojechać busem z lotniska do Coventry http://www.nationalexpress.com/home.aspx
 • Temat znow wrocił i powtórze, że najwygodniej jest dojechać ze Stansted pociągiem do Tottenham lub Liverpool Street (jakieś pół godziny) stamtąd metrem na Euston i z Euston do Coventry "pindolino" około godziny. Szybciej i na pewno wygodniej,a jeśli teraz kupisz bilety, to na pewno niedrogo.
 • Czesc  Wg mnie nawygodniej i najlepiej kupic bilet na autokar lini 777 ( national express ), przystanek znajduje sie w b wygodnym miejscu dla podroznych- tak wracajacych z podrozy jak i udajacych sie w podroz samolotem. Jest to autokar ktory bezposrednio * dowiezie Cie ze Stansted do Coventry.Podroz trwa ok 2,5 godz. Wysiadasz na tzw Coventry Pool Meadow( to tzw petla autobusow- zajezdnia niejako ;) ) - stamtad masz wszystkie autobusy ktorymi chcesz dojechac do domu . Pisze o wygodzie : bo b czesto czlowiek jest zakrecony otumaniony , zmeczony a jeszcze jesli to pierwsza podroz ( lotnisko stansted jest ogromne) moze sie zwyczajnie pomylic, zagubic Podrozowalam b czesto, korzystalam z 777 lini i zlego slowa nie powiem, sa na czas, wygodne , itd etc.  Natomiast jesli chodzi o podroz metrem pociagiem hm, odradzam stanowczo z jednego powodu, przesiadki itd. No chyba ze to podroz jednostajna z i do punktu docelowego. Bezpieczenstwo najwazniejsze przeciez.  Edytowany przez bella.* o 03-07-2017 - 16:19.
 • Korzystałem rok temu z NE, aby dojechać na lotnisko w Manchesterze i nigdy więcej. Zepsuta toaleta, dzięki której w całym autobusie śmierdziało, jak ze sklepu halal w upalne popołudnie, chamski kierowca i mimo nocnej pory i braku korków ponad półgodzinne opóźnienie. Never again. Następnym razem jeśli nie samochód na pewno wybrałbym pociąg i spędzenie kilku godzin w oczekiwaniu na poranny samolot.
 • 0 użytkowników
 • oraz 92 anonimowych gości

Ta lista bazuje na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 30 minut.