Grupa Polonijna w coventry??  Na dół

 • Witam chciałbym stworzyć grupę polonijną w coventry lub nawiązać kontakt z już działającymi tutaj rodakami. Pozdrawiam czekam na kontakt w komentarzach.
 • Fashystowskich bojówek się zachciewa? Demokracja w Polsce zagrożona! Jak wrócę do Tenkraju natychmiast się przyłączam: https://twitter.com/GandziaPL/status/747454814573961216 Też lubię sobie pośpiewać szczególnie, jak pofolguję z winkiem. Martwi mnie tylko, że mimo, iż nie jestem już młody trochę odstaję wiekiem. Ale w końcu Wolnośc RÓWNOSC, demokracja.
 • Miejsca w których można spotkać owe grupy to okolice polskich sklepów. Można trafić po rozrzucanych puszkach po piwie i kurwach rzucanych na okrągło
 • Nie koniecznie o takie grupy chodzi pozdrawiam i czekam na normalne info ;).
 • Może polski Kościół? Przy polskim Kościele już działa kilka grup...
 • Kolego zapraszam do stowarzyszenia Polish Youth Association- Patriae Fidelis.
  Obecnie tworzymy oddział w Birmingham. Organizujemy spotkania z kombatantami, znanymi osobami ( Leszek Żebrowski, Krzysztof Wyszkowski itp. ) Dbamy o groby polskich lotników i żołnierzy, współpracujemy z innymi organizacjami, pomagając np. przy zbiórce podpisów w sprawie utworzenia konsulatu RP w Birmingham. Też jestem z Coventry, tak więc z dojazdami nie byłoby problemów. Co istotne nie działamy pod żadną partią, ale poglądy mamy prawicowe. W razie pytań priv. Pozdrawiam
 • benek3 wrote:

  Co istotne nie działamy pod żadną partią, ale poglądy mamy prawicowe. W razie pytań priv. Pozdrawiam


  Niech pan jeszcze raz przeczyta powyzsze zdanie I powie co w nim jest nie tak.
 • Dzięki za informację czekam na więcej może ktoś jednak tutaj zechcę też działać w naszym coventry. Pozdrawiam!

 • gwiazda wrote:
  [quote=benek3


  Niech pan jeszcze raz przeczyta powyzsze zdanie I powie co w nim jest nie tak.[/quote]

  I co mówią te "prawicowe poglądy" o strategicznych sektorach gospodarki? Jak jest rola państwa w tym temacie?
 • Przeczytałem powyższe zdanie i nie widzę w nim nic nadzwyczajnego.
  Nasza organizacja skupia osoby, które mają poglądy prawicowe. W naszych szeregach są sympatycy zarówno Korwina, Brauna, Kukiza, RN jak i Kowalskiego czy PiS. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas wszelkich inicjatyw potrafimy się zjednoczyć i wspólnie działać. Nie jesteśmy tworem politycznym i nie zamierzamy nim być. Nie zamierzamy ingerować w sprawy gospodarcze, gdyż jak wyżej wspomniałem, w pewnych kwestiach bardzo się różnimy. Łączy nas jedno - miłość do Ojczyzny. Dlatego też pamiętamy o polskich bohaterach, spotykamy się z kombatantami, którzy walczyli za nasz kraj, pielęgnujemy groby itp. Jeżeli macie Państwo pytania bądź jesteście ciekawi jak to u nas wygląda, zapraszam na spotkania. Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej stowarzyszenia www.patriaefidelis.pl oraz na profil na Facebooku.  Edytowany przez benek3 o 14-09-2016 - 21:56.
 • Wracam z pytaniem kto chciałby zacząć działać w grupie polonijnej na terenie coventry. Proszę wysyłać wiadomości, zapraszam mamy wiele do roboty np: zbieranie podpisów w sprawie utworzenia konsulatu w birmingham itd. Zapraszam myśl samodzielnie działajmy wspólnie!
 • Będę wracał jak bumerang :D Zapraszam do wspólnego organizowania się i działania na rzecz poloni w coventry i okolicach kontakt priv.  Edytowany przez narodowiecpl o 05-10-2016 - 15:36.

Ta lista bazuje na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 30 minut.