Ortodonta  Na dół

  • Poszukuje dobrego stomatologa-ortodonty. Niekoniecznie musi być to Polak. Liczy się dla mnie przede wszystkim jakość usług. Może orientuje się ktoś jak wygląda sprawa jeśli chodzi o aparaty na zęby tutaj w UK? Chodzi mi dosłownie o wszystko. W ogóle nie orientuję się w temacie, a chciałabym wiedzieć jak najwięcej. Może ktoś zakładał tutaj sobie aparat i jest w stanie coś o tym powiedzieć :)

    "Uśmiech bogaci obdarzonego, nie zubożając dającego"
  • Na swoim przykladzie moge powiedziec jak to sie odbywalo u moich dzieci.Aby dostac sie do ortodonty musielismy miec skierowanie od dentysty,pozniej idziesz do ortodonty i on stwierdza czy dana osoba nadaje sie do leczenia ortodonytcznego czy nie ,rowniez u niego dowiesz sie czy nalezy ci sie aparacik darmowy czy platny,nie wiem co jeszcze bys chciala wiedziec?.Jeden moj syn aparat nosil zaledwie rok ,a bylo co robic niestety drugi syn wlasnie zaczyna cala procedure ,jestesmy mega zadowoleni.
  • U dorosłych pewnie odbywa się to w ten sam sposób tyle, że za aparacik się płaci. Hmm... może ktoś poleci mi jakiegoś dobrego stomatologa-ortodontę lub samego stomatologa i samego ortodontę :) Leczę zęby w Polsce u zaufanego stomatologa ale resztę życia zamierzam spędzić tutaj, więc siłą rzeczy muszę znaleźć kogoś na miejscu. Jak już wcześniej pisałam, polscy dentyści raczej nie wchodzą w grę. Trochę się już o nich dowiadywałam i słyszałam naprawdę różne opinie. Jakoś się boję im zaufać... Czy słusznie?
  • Witam :) proszę, doradźcie mi klinikę, w której po ludzkich kosztach mogę założyć aparat stały na zęby. Jak na razie koszty za taką przyjemność są przerażające, ale może ktoś z Was zmagał się z podobnym problemem i znalazł jakieś ekonomiczne rozwiązanie? Pozdrawiam :)

Ta lista bazuje na użytkownikach aktywnych przez ostatnie 30 minut.