Kremiki pod oczy - Izoze

Zastanawiam się nad tym jak wygląda temat kosmetyków pod oczy. Sama jestem sceptycznie nastawiona, bo dobre kilka kremów już próbowałam i raczej spektakularnych efektów nie było, średnich również. Chciałam sięgnąć po coś znacznie bardziej konkretnego, tym samym droższego, ale zastanawiam się czy warto. Dziękuję z góry za każdą opinię :)
Grzesinska476 Ze składników aktywnych masz tam olej z ogórka, który działa właśnie na te cienie. Olej z kawy, który zawiera witaminę E i również ma działania na cienie. olej z awokado działa przeciwzmarszczkowo i jest tam jeszcze ekstrakt z bambusa, który chroni skórę przed słońcem, więc działa między innymi na cienie i zmarszczki
2021-02-23 11:29:27
Pres Enter to save or Esc to cancel
Malwa1928 A co on ma tam w składzie, że ma na te cienie działać. Bo powiem szczerze gadałam na forach z wieloma paniami, że ciężko te cienie rozjaśnić w jakiś sposób
2021-02-19 12:03:53
Grzesinska476 To w takim razie ja Ci polecam, bo mi na cienie podziałało jak nic innego :) A też stosowałam setki różnych kremów (mówię w hiperboli oczywiście :D)
2021-02-16 09:38:07
Katarzyna Jawor Bardziej zależy mi na cieniach. Nie byłoby źle jakby też przeciwzmarszczkowo działał, ale to pierwsze dla mnie na pewno ważniejsze
2021-02-09 09:37:12
KaraPieczarek12 A jakiego kremu pod oczy szukasz? Jakiegoś przeciwzmarszczkowego, czy bardziej na cienie i worki?
2021-02-05 13:48:53