ulka posted 23/03/2020 10:53
Rozchorowalam sie z corka ,mamy mocny kaszel ,bole glowy i katar ,dzwonilam do przychodni przez cztery dni i pierwsze co pytanie czy mamy goraczke odpowiadam ze nie ,to pani na to prosze zadzwonic jutro bo nie ma miejsc i tak dzwonilam przez trzy dni .Czwartego dnia to samo mi powiedziala, dlaczego nie chca mi zbadac dziecka ,a jakby miala zapalenie oskrzeli albo pluc ,.
kaik Wiesz, co z przychodniami obecnie jest bardzo ciężko tak jak z całą służbą zdrowia i pewnie będzie coraz gorzej bo ilość zarażonych wzrasta, a ludzie dalej sobie lekceważą kwarantanne. W Twoim przypadku sprawdź może Polską Przychodnie, oni mają także konsultacje przez skype itp... wydaje mi się, że będzie bardzo ciężko teraz uzyskać jakąkolwiek poradę, bo cała służba zdrowia działa na zasadzie: Czy to koronawirus? tak czy nie - tak - do szpitala, nie - nie mamy miejsc.
Też nie wiem, czy Polska Przychodnia działa bo oni też mogą mieć kwarantanne.
Pres Enter to save or Esc to cancel
krzysiek Gdzie sa ci zarazeni ?

To jest cyrk, ludzi nie przyjmuja bo maja ich w dupie. Potem ktos ma ostra nagla chorobe i podadza, ze zmarl oczywiscie na kowid, no ale choroby towarzyszace mial !

Polska przychodnia dziala, bylem w niedziele z dzieckiem.
chilvers Nie rozumiem po co ktoś kto ma objawy zwykłej grypy czy przeziębienia musi koniecznie iść do lekarza jak w aptekach jest pełno leków bez recepty na te wszystkie dolegliwości. Każdy farmaceuta bez problemu doradzi co kupić. Ludzie koniecznie muszą iść do lekarza z przeziębieniem a potem się dziwią że kolejki do gp. A już z covid to w ogóle nie można się zbliżać do gp przecież