iwosos1975 posted 03/03/2020 23:02
Hej
Czy ktos moglby polecic prawnika z okolic Coventry ktory poprowadzilby sprawe w characterze no win,no fees do sporu z landlordem?
kaik Będzie ciężko bo opcja no win, no fee, jest zazwyczaj oferowana przy możliwości uzyskania "wysokich" odszkodowań, wtedy opłaca się "inwestować" w pracę prawników... zaryzykować... spory z landlordem, nawet jeśli są do wygrania, nie są zazwyczaj "o wysoką stawkę" więc w przypadku wygranej ten fee nie pokryje kosztów. Jeśli masz specyficzną sprawę i jest możliwość, że może ona być objęta jakimś dużym odszkodowaniem, to możesz pisać do każdej kancelarii no win, no fee i oni sprawdzą i się podejmą, albo nie.

Ten cały no win, no fee to głównie jest stosowany tak naprawdę do "wyłudzania odszkodowań" od ubezpieczalni. Miałeś wypadek.... i te sprawy to są duże kwoty nie wiem teraz nie pamiętam, ale na pewno 10k+ jak nie 30-50-100 itp...

Z landlordem jak masz sprawę to piszesz na przykład no Renata Solicitors - u nas się reklamuje, rozmawia po Polsku i oni piszą list do landlorda za nie wiem 75/100? z informacją o polubowne wyjaśnienie sprawy, landlord (jego prawnik) odpisuje i tak dochodzi do procesu albo nie i załatwiacie sprawę polubownie.
Pres Enter to save or Esc to cancel
chilvers Ja kiedyś miałem sprawę no win no fee, drobna rzecz ale sprawa z góry wygrana, odszkodowanie na poziomie 3.5k. Fee było pobierane od strony pozwanej/przegranej dopiero po tym jak ja dostałem CAŁE należne odszkodowanie. Kancelaria po zamknięciu mojej sprawy otworzyła nową już bez mojego udziału o wypłatę kosztów.
iwosos1975 Chilvers czy to byla sprawa z landlordem?