bateria72 posted 28/09/2019 15:03
Witam wszystkich, jak w temacie gdzie na grzyby mozna jechac chodzi o Warwickshire ?
prosze o konkretne podpowiedzi takie jak (postcode,lub adres)
dzieki wielkie Pozdrawiam
kaik
Hej, z grzybami będzie ciężko, chyba, że ktoś ma miejscówkę... W zasadzie to angole nie zbierają grzybów, dla nich grzyby to pieczarki albo Magic mushrooms ;) na dzień dobry looknij tutaj Aspekty prawne zbierania grzybów w UK (po Angielsku) dobrze wiedzieć co do miejscówek to pownikam w ten temat, ale nie obiecuję prędko odpowiedzi Pozdrawiam
sienkiewicz
heh fajne jedna osoba sie pyta o adres na grzyby( bo to sklep) a druga osoba odpowiada ze nie ma grzybow bo nikt nie zbiera (bo grzyby rosnał tylko wtedy jak ktoś je zbiera) ;)
ps. nigdy tu nie byłem na grzybach wiec nie pomogę
kaik
@sienkiewicz coś nie wyczaiłeś tematu chyba, ale to może dla tego, że na grzybach nigdy nie byłeś :) bateria72 pytał/a o to gdzie można zbierać grzyby w Warwickshire tutaj lasy też mają adresy - chyba wszędzie mają hmm? ja odpisałem, że w UK nie ma takiej tradycji zbierania grzybów jak u nas (widzisz las, wchodzisz i zbierasz grzyby...), a to dlatego, że dużo - bardzo dużo lasów jest tutaj prywatnych i zbieranie tam grzybów + wynoszenie jest nielegalne - jest traktowane jako zwykła kradzież. Dodatkowo samo wejście do takiego lasu jest traktowane jako wtargnięcie.