Gosha posted 02/06/2019 20:56
Witam Was, mam pytanko odnośnie wyżej wymienionej szkoły. Rozważamy przeprowadzkę do Bedworth i chciałabym Was zapytać o opinie na temat tej szkoły. Czy to dobra szkoła i jak traktowane są tam polskie dzieci?
agnieszka11300305
Cześć..Mój syn chodzi do tej szkoły i mimo moich wielu obaw przed rozpoczęciem tam nauki nigdy nie było żadnych problemów..
Ja osobiście uważam że Bedworth,Exhall..to jeden że spokojnieszych okolice..A szkoła mimo takiej ilości dzieci w szkole nigdy nie było problem z tytułu pochodzenia..Pozdrawiam serdecznie Agnieszka
yisse
Mój syn chodzi do tej szkoły już od roku. Do tej pory nie było żadnego incydentu na tle rasowym. Niedługo będzie przeprowadzka do nowego budynku. Stary budynek szkoły zużyty bardzo. Współpraca z nauczycielami bez zastrzeżeń. Nauczanie na wysokim poziomie. Mnóstwo zajęć dodatkowych do wyboru. Szkoła nie ma problemu z narkotykami, wyłącznie z młodzieżą palącą. Jedyny minus jaki znajduję to, że dzieci nie maja szafek, wiec noszą ze sobą kurtki / stroje na PI itp przez cały dzień. Miejmy nadzieję ze w nowym budynku będzie to w jakiś sposób rozwiązane.