Fashion Design

Witam, wszystkich!Zastanawiam się, nad studiami na wyżej wymienionym kierunku, na Coventry University i chciałam się zapytać, czy może ktoś z obecnych tutaj,nie studiuje właśnie tam albo, nie zna kogoś kto jest na tym kierunku albo może ukończył te studia? Chciałabym aby ktoś odpowiedział na kilka moich pytań i trochę pomógł dowiedzieć się więcej,o tym kierunku.Bardzo chciałabym się tam dostać.Czekam na odpowiedź :)
znajoma Po fashion design bedzie ci ciezko znalesc prace, znam wielu co ukonczylo studia zwiazane z artem i bardzo ciezko znalesc prace w tym zawodzie szczegulnie w Coventry. Artysci tez slabo zarabiaja okolo 10tys rocznie. Sama jestem po grafice w college i pracowalam przez jakis czas w tym zawodzie a wybralam Informatyke na Coventry University gdyz predzej znajdziesz prace w tym zawodzie. Jesli to twoja pasja i chcesz studiowac w tym kierunku pomysl o przeprowadzce do Londynu gdyz masz wieksze szanse na znalezienie pracy w tym zawodzie.
2016-11-03 20:41:40
Pres Enter to save or Esc to cancel
olimpia27 Dziękuję ,za informację. A jeśli nie było by to problemem mogła byś podać mi kontakt do któregoś ze swoich znajomych, chciałbym się dowiedzieć na co jest zwracana uwaga w portfolio?
2016-11-04 05:53:55
Pres Enter to save or Esc to cancel