Monika8989 Z tego co pamietam ja mialam overdraft na starcie (6 lat temu). Ale wiem ze teraz Lloyds wymysla nie wiadomo co zeby sie zakwalifikować do czegokolwiek extra z ich oferty. Lepiej zmienic bank na jakis przyjazniej nastawiony do kilenta. (np Barlays) :)
2013-11-04 22:21:12
Pres Enter to save or Esc to cancel
Grzecho to nie chodzi o to czy lloyds przyjany jest czy nie tylko sa ostrozni bo w 2008 roku przy kryzysie podobno powaznie poplyneli przy rozdawaniu pozyczek kart kredytowych itp
2013-11-05 11:20:32
lewy151 bylem dzisiaj chodzi ze za krotko mam konto i nie moga mi ratingu wyliczyc ot cala filozofia
2013-11-05 12:32:36
luki tak tez w ostatnich czasem robia 6 miesiecy chyba najmniej Potem czy konto prowadzone dobrze typu nie bylo minusow itp.itd .
Barcleys wcale lepszy nie jest Podobne problemy maja ludzie i to z dluzszym stazem
A juz najwieksza bzdura ze ludzie musza wplacic 20 funtow zeby konto otworzyc Chociaz centrala udaje ze nie stosuja takich praktyk
.... kilku znajomych zakladolo i musialo wplacic nawet 40 funtow a pojdz do centrum i spytaj sie jakiegos kierownika o co chodzi to udaja zaskoczonych ....
Ale to sa tylko moje prywatne doswiatczenia
2013-11-05 12:41:37
giery1337 Witam, po jakim czasie moge ubiegać sie o overdrafta, mam konto w loydsie, umowe w pracy, a nic nie moge zrobić, wziasc overdrafta, telefonu na abonament , nic.. juz mnie to wkurza powoli ;), a bardzo potrzebuje.
Jak ma ktoś pisać jakieś idiotyczne komenatrze to niech w ogóle nie komentuje, dodam ze nigdy nie aplikowalem po karty kredytowe czy porzyczki.
2015-07-06 13:41:01
property BO ZA MALO HAPIESZ
https://www.youtube.com/watch?v=pyorbWP5cD0
2015-07-06 14:12:07
bender261 Najpierw sprawdz sobie Credit Score i fakt ze nigdy nie miales karty kredytowej czy pozyczki wcale ci nie pomaga bo przez to nie jestes zbyt wiarygodny, do tego dochodza czeste zmiany adresu i pozamiatane. Aktywna karta kredytowa ktora jest splacana na czas podnosi wynik ale musisz tez pamietac ze za kazdym razem jak probujesz wziasc kredyt lub telefon na abonament itp to kazda taka proba (pomimo ze nie przyznano ich) obniza twoj credit score i wtedy potrzebujesz poczekac minimum 3 miesiace zeby ten znow sie troche podniosl. Co do overdrafta to chyba minimum 3 miesiace od otwarcia konta chociaz duzo bankow przyjmuje teraz 6 miesiecy jako taki okres no i oczywiscie niewolno przez ten czas zrobic nawet jednego nieplanowanego overdrafta czyli zejsc ponizej zera.
2015-07-06 20:44:50
prym wiec tak jesli chodzi o lloydsa to jest to bardzo nieprzyjaznie nastawiony do Polakow bank, wiec mozesz debetu nie doczekac sie nawet po 2 latach ( info z 1wszej reki od pracownika banku) wiec najprosciej jest zmienic bank ale to i tak podejrzewam pare miesiecy minie zanim dostaniesz a co do tel na abonament sprobuj z o2 ja dostalem u nich po miesiacu pobytu w UK ale wszystko zalatwialem online

2015-07-06 21:07:14
giery1337 ok dzieki za pomoc
2015-07-07 09:55:59