ronaldo7 posted 12/03/2014 11:31
Witam chciabym sie dowiedzeic gdzie musze sie zapisac zeby zrobic test na GAS SAFE, poniewaz chce miec certyfikat. Czy musze pisac jakies inne testy zwiazane z hydraulika zeby dopiero potem pisac GAS SAFE czy ide bez zadnych certyfikatow hydrauliczny pisze GAS SAFE i robie wszystkie piece gazowe, kuchenki itd. Jak to z tym jest. I gdzie w Coventry moge pisac ten test po Polsku i zdawac po Polsku ? Jakie jeszcze certyfikaty warto robic zwiazane z hydraulika. I gdzie moge sie zapisac zeby zrobic test na CSCS bo to jest niezbedne do podjecia budowlanych robot. I czy moge to robic w Coventry i czy po Polsku.

Bardzo Prosze o odpowiedzi.

Serdecznie Pozdrawiam
marekwitkowi Nie ma co się gorączkować. Jak facet pyta to chyba można mu odpowiedzieć a nie wymądrzać się. Kartę CSCS uzyskasz w tej firmie https://empiretrainingservices.co.uk/. Generalnie pracują tam rozgarnięci ludzi i pomogą ci w uzyskaniu wszystkich potrzebnych w budowlance certyfikatów
Pres Enter to save or Esc to cancel
ronaldo7 Nie ma się co kłócić just_live wiem że trochę chciałem na łatwiznę no ale wiesz jak to jest lepiej jak ktoś poda bo wtedy człowiek pewniejszy a myślałem, że może po polsku gdzieś jest bo wiesz te fachowe nazwy po angielsku się muszę uczyć. Jak by co to sorrki nie potrzebnie ta awantura.
luke_skywalker Pszestańcie sie nabijać, pszeciesz zna angielski, fpiszczie w google 'gas SEFE ' jak f tytóle to zobaczycie rze w google NIC NIE MA!
Ale wy jesteście gupi ja nie moge , dobże rze hociasz ronaldo zna angielski to sobie poradzi...
just_live I kto tu sie kompromituje? To nie ja sie pytam jak zdobyc w UK gas safety certificate po polsku... Skoro znasz angielski plynnie to co za problem wpisac zapytanie w google po angielsku? BTW nigdzie nie pytales sie o opinie ludzi ktorzy to robili tylko pytales miedzy innymi o to czy mozna kursy robic po polsku. Masz racje nastepnym razem ugryze sie w jezyk bo na lenistwo i idiotyzm nie ma lekarstwa i to walka z wiatrakami.
ronaldo7 Wyluzuj jak masz jakiś problem to nie pisz. Znam Angielski płynnie ale dokładniej chodziło mi o to, że ludzie którzy robili ten kurs napisza coś lub poleca gdzie najlepiej to robić. W Google czasami tylko znajdzie porady które pasuja do twojego pytania. Jak wpisywałem w Google.co.uk "Gas Safe Course" to mi zbyt konkretne strony się nie otwierały . A forum jest po to żeby się pytać (definicja : http://pl.wikipedia.org/wiki/Forum_dyskusyjne ) a kto pyta ten nie bładzi. Kolega podał mi konkretny link aby mi pomóc ale oczywiście ktoś zawsze musi swoje 3 grosze dorzucić. Czasem lepiej pomyśleć i ugryźć się w język zanim się coś powie, bo bezsensu jest siebie samego kompromitować.
just_live Ale Ty jesteś po prostu tępy ronaldo. Jak mozesz pisac ze w google nic nie ma? A moze nie ma po polsku? Ojejjj ale w UK jestesmy... Trzeba sie angielskiego w koncu nauczyc... Jak nawet nie potrafisz wygooglowac jak zdobyc karte cscs... Wystarczy odrobine tylko uzyc mozg a nie czekac az ktos gotowe poda i to koniecznie po polsku!!
ronaldo7 O dzieki bardzo mi pomogles :) A gdzie moge sie zapisac na test CSCS bo bez tego to wcale sie nie moge pchac do budowlanki.
maupa https://engineers.gassaferegister.co.uk/
google mi wypluło i wszystko tu masz napisane w zakladce apply...
ronaldo7 Możesz mi podać link jakiejś konkretnej strony bo łatwo napisać google. Bo nic nie ma.
maupa www.google.com