kosa2323 posted 07/04/2011 18:53
Witam wszystkich na forum. Mam takie pytanie czy orientujecie się czy są jeszcze miejsca w jakichś drużynach..... nie wiem jedenastki lub szóstki. Jestem w UK do listopada i już dawno nie grałem w piłę a mam doświadczenie. Gram od 7 roku życia pozycja pomocnik/obrońca, sezon grałem w IV lidze ze swoją miejscową drużyną. A tak to w B-klasie. Piszcie na forum lub na emaila jak coś kosa2323@wp.pl POZDRO
plpn Poszukujemy zawodnikow do druzyny szostek, ktora gra w Polskiej LIdze Pilki Noznej w Coventry, zadzwon na ten numer 07511978815, pozdro
Pres Enter to save or Esc to cancel
judasz Masz tupet Panie Mariusz. Zabierasz ludziom pomysły i czujesz się z tym dobrze jak widzę. KOSA nigdzie nie dzwoń.chyba :-? że lubisz krętactwo...żenada...
eva Drogi kolego Judaszu jesli masz tylko pomysl to nie wystarczy czasami trzeba miec checi i "Dupe ruszyc" aby cos powstalo a nie tylko gadac Polecam Mariusza wszystkim kogo znam a jak macie checi zagrac to prosze o kontakt na adres email gregbrze@gmail.com
zwierzak Zazwyczaj nie wtrącam się w flamewar'y ale tym razem aż się prosi...

judasz
Masz tupet Panie Mariusz. Zabierasz ludziom pomysły i czujesz się z tym dobrze jak widzę.

Jak można komuś "zabrać" pomysł gry w piłkę nożną... :-O

Wydaje mi się judaszu, że to ty masz tupet. Nawiasem mówiąc- kto normalny nadaje sobie nick- Judasz? Od razu wiadomo, że profil stworzony żeby toczyć jad, co?
kaik
judasz
WZRUSZAJĄCE....

Jeśli nie masz za wiele do powiedzenia to może lepiej nie pisz!
Posty tego typu są usuwane bo to nic nie wnosi do tematu tylko podnosi ciśnienie ludziom - tak jakbyś nie wiedział co się stało z Twoim postem...
ponexis Witam!

Mam 21 lat, obecnie w celach zarobkowych przyjechałem do Anglii, a dokładniej do Rugby. Chciałbym kontynuować przygodę z piłką nożna, mam doświadczenie 2 i 4 ligowe w naszej rodzimej lidze. Proszę o kontakt, jeżeli ktoś potrzebuje zawodników lub zna kogoś kto mógłby mnie przygarnąć.