elias26 posted 15/07/2007 16:20
Szukam szkoły prywatnej aby podszkolić swój angielski.
Mile widziany adres i nr telefonu

Stronka Spoko
makarena Witam,
Jak dotad nie slyszlam nic o prywatnej szkole jezyka ang w coventry. W jakim zakresie chesz podszkolic ang??gramatyka czy raczej speaking? daj znac moze bede mogla ci pomoc.
Pozdrawiam
Pres Enter to save or Esc to cancel
elias26 Raczej rozmowy...
makarena Hej,
Jezeli chodzi o rozmowy to polecam konwersacje ze mna.Uwazam ze calkiem niezle stoje z angielskim wiec mozemy pogadac razem jakbys chcial.daj znac to dogadamy sie co do szczeg.
pozdrawiam
tomasz1302 ja też bym chciał sie podszkolic troszeczkę ;)
patrycja Jesli macie ochote podszkolic Angielski zapraszamy na kurs metoda Callana, ktory od listopada 06 prowadzimy przy ulicy 247 Swan Lane, Walsgrave CV2 4GH. Zajecia odbywaja sie od pon-sob. Caly czas przyjmujemy zapisy do nowych grup. Tel kontaktowy 07875897958
Pozdrawiamy, Patrycja i Anna
edyta interesuje mnie to tylko jedna mała sprawa :ile to kosztuje? jeśli można prosze o wiadomość
patrycja Zajecia odbywaja sie 2 razy w tygodniu po 2 godz lub raz w tygodniu w sobote - 3 godziny. Oplata za miesiac wynosi 48 funtow.
jarek Rozumiem ze ?48 to nie tak duzo, jednak moze ma ktos linki do stron szkol, ktore maja podpisana umowe z city council i nauka jest bezplatna? Dla studentow, jest jeszcze mozliwosc chodzenia na beplatne kursy, na uniwesytecie. Sam w takim uczesniczylem, ale trwal tylko 5 tygodni. Z tego co wiem imigranci ktorzy pracuja wogole nie musza placic za nauke (kursy dla pracujacych).
makarena Jarku,
Jezeli chodzi o nauke szkolach. To jest bezplatna na kursie ESOL kurs ang. dla obcokrajowcow. Najlepeij udac sie do lokalnej szkoly, np. podstawowki najblizszej twojego miejsca zamieszkania i spytac o takie kursy. Zauwaz z enaszych rodakow przybywa i czesto zapisay za duzo wczesnije, nawet teraz. W bibliotece mozesz dostac darmowa gazetke gdzie jest wykaz wszystkich szkol w Cov ktore organizuja takie kursy. Podane sa juz dni i godz, adres oraz nr. tel. pod ktorym odbywaja sie zapisy. Tytul tej gazetki to chyba:Choice lub cos podobnego, nie pamietam teraz.
adusia29 Hejka! Chciałam tylko zuważyć, że od września tego roku żaden kurs nie bedzie już BEZPŁATNY. Niestety w każdej szkole będą uiszczane opłaty nawet za takie kursy jak ESOL. Ceny wachają się od 100 funtów aż do 330 zależnie od ilości godzin. Od 40h do 150h. Rząd brytyjski stwierdził, że dlaczego kursy mają być bezpłatne skoro pojawia się coraz więcej obcokrajowców i tak na pewno zjawią się osoby, które za niego zapłacą i przynajmniej będą chodzić. Z opowiadań ludzi, którzy uczęszczali często słyszałam, że na pierwsze lekcje przychodziło 15 osób, a po 3, 4 miesiącach zostawała 5-osobowa gromadka. Zaleta tego, że kursy będą płatne mają być dyplomy ukończenia z Cambridge University.
jarek Uadlo mi sie dotrzec do informacji waznej dla niektorych:

Osoby bezrobotne oraz te, którym z racji niskich dochodów przysługują zasiłki, będą nadal miały prawo do bezpłatnego korzystania z kursów - wyjaśnia Jackie Stevenson z brytyjskiego ministerstwa edukacji.
siksa4 w?asnie zapisa?am sie na kurs angielskiego na CARDINAL WISEMAN RC SCHOOL,Potters Green Road, CV2 2AJ. zachécam wszystkich którzy pracuá na ranná zmiane,bo odbywac sie bedzie od 6.30pm do 8.30pm - pierwsze zajecia 11 wrzesnia/ we wtorki i czwartki. jest ZA DARMO-jezeli nie zarabiasz wicej niz 20tys ? rocznie. oto telefon konaktowy 024 7665 8909 do KELLY BROOMFIELD-WHITE. trzeba wziac na spotkanie ID lub paszport,payslipy i cos z adresem. naprawde bardzo mi?e nauczycielki.zachecam. w razie czego prosze o pytania. :-D
joana751 no super wiadomość, przynajmniej jak dla mnie, szukałam właśnie jakiegoś kursu j. angielskiego. Ja jestem osoba niepracująca , chyba nie będzie z tym problemu żeby się zapisać. Napisz cos więcej o tym kursie czy to jest pierwszy stopień, czy była jakaś rozmowa wstępna ?

pozdrawiam cieplutko
siksa4 witam! pierwsze spotkanie odbylo sie wczoraj(6/09/07) a juz w ten wtorek sá zajecia...wiec najlepiej zadzwonic i powiedziec ze jest sie chétnym na ten kurs. z tego co pamiétam to bedzie dopiero dzielenie na stopnie zaawansowania-moze jakis test!!! a jak sie nie parcuje to chyba nie bedzie problemu.....