Tomek_Cov posted 22/11/2007 09:09
Mam pomysł, może by sie wybrać gdzieś razem na rowerach? Oczywiście jak pogoda pozwoli;) W kilka osób raźniej:)
Pozdrawiam i czekam na chętnych:)
jarek Pomysl bardzo dobry, tylko czemu zima :-) Jak przyjdzie wiosna chetnie sie podlacze do jakies grupy na weekendowa wycieczke :-) Milej jazdy
Pres Enter to save or Esc to cancel
Tomek_Cov Rzeczywiście zima w pełni, snieg po pachy:P Wystarczy zeby nie padalo, bo pogoda jest na rower dobra, dziennie smigam na rowerze i jest ok;)
Nie szukać wymówki:) Kto lubi rower, zawsze pojezdzi:)

DGL Zapomnialem zabrac do UK :P
jarek Kazdy ma inne preferencje. Ja na przyklad lubie wycieczki rowerowe jak jest wiecej niz 5-10 stopni na dworze, sloneczko swieci i nie wieje lodowaty wiatr.
marko chyba się wybiorę pojutrze, tj w niedziele 18.05 na piwo do Warwick, bicyklem oczywiście ! Są jeszcze jacyś amatorzy chmielowego trunku i dwóch kółek ?
Tomek_Cov Dobry pomysł z tym Warwick. A co powiesz, aby sie wybrać na DRAYCOTE WATER (CV23 8AB)? Można jeziorko objechać dookoła, a jest dość spore:) Ja dopiero zaczynam sezon, więc jak najbardziej jestem za!
marko W Warwick bylem kilka razy rowerem, w Draycot tylko raz autem :-( wiec może być rundka wokół jeziorka :-) proponuje spod Council House jutro o 12.00 . . . mam nadzieję, że jeszcze ktoś dołączy . . . zachęcam !!!
marko Pogoda była wymarzona na rowerowy wypad - po zrobieniu okrążenia wokół Draycote Water popedałowałem do Coventry przez Leamington, Warwick i Kenilworth; po drodze uczciłem udany dzień pizzą i piwkiem Peroni (włoskim oczywiście :-) w starym młynie zaadaptowanym na pub i restaurację - Saxon Mill. W domku licznik wskazał 100 km :-)
elias26 Up. Mam pytanko, gdzie można w Coventry znaleźć sklep z rowerkami ? Wiem o jednym na Foleshill, ale czy macie może jeszcze jakieś inne sprawdzone sklepiki. Chce kupić dwa rowerki (damski i męski), kwota do 100f za sztukę.
aniacoventry Ja znam te:
JARDINE CRESCENT TILE HILL CV4 9PP
FAR GOSFORD STREET
...
margoscov Sam jestem miłośnikiem jeżdżenia na rowerze, raczej po bezdrożach, trochę downhill, czy są tutaj osoby które pojeździłyby po okolicach w grupie, może założymy grupę podróżną :)
w najbliższy weekend w NEC Birmingham odbywają się targi Cycle Show, wybiera się ktoś może?
PZDR
wrzona Witam! w prawdzie nie mieszkam jeszcze w Cov ale sama jestem ciekawa czy sa tu jakies grupy zapalenców rowerowych bo do takowych naleze sama. Jeżdziłam w klubie kolarskim w sekcji kolarstwa szosowego kobiet ale szczerze powiem ze bardziej odpowiada mi XC niz szosa.
Pozdrawiam wszystkich kolarzy.

Edytowany przez wrzona o Paź 18, 2011 - 08:40 AM.
2bike2 Witam jestem za. Chetnie sie dolacze lub przyczynie do powstania takiej grupy rowerowej. Moj konik to XC. Wiec czekam na pomysly - propozycje wspolnej jazdy. :-D

Edytowany przez 2bike2 o Paź 28, 2011 - 01:51 AM.
vintage Moj "stary" :evil: obija sie na rowerze po lokalnych dziurach (co by to nie oznaczalo) i zmarszczkach , a takze od czasu do czasu zahacza o Walie lub Shropshire. Bardziej znosi go do jazdy sciezkowej lub AM ale i dobrym XC nie pogardzi (nie mam pojecia o co chodzi, bo on mi dyktuje ;)

Udziela sie spolecznosci lokalnej, takze na nocnych rajdach (brzmi jak dobry powod do rozwodu) :evil: